ŘeckoRhodosObjevte krásy Rhodu: 8 dní all inclusive v hotelu Memphis Beach za...

Objevte krásy Rhodu: 8 dní all inclusive v hotelu Memphis Beach za 10990 Kč! Letecky z Brna

Levná dovolená vyhledávač

Začátek června bývá tou nejlepší dobou na cestování a pokud hledáte vhodnou destinaci pro vaši pozdně jarní dovolenou, Řecko a jeho ostrov Rhodos by mohli být tou správnou volbou. Pro vaše pohodlí jsme vybrali hotel Memphis Beach, který se nachází v klidném letovisku Kolymbia, pouhých 150 metrů od pláže. S programem all inclusive za pouhých 10990 Kč na 8 dní v termínu od 29.5.2023 do 5.6.2023 to bude určitě lákavá nabídka. Hotel nabízí veškeré vybavení, které si můžete přát, včetně bazénů, dětského bazénu, restaurací a baru u bazénu, supermarketu, parkování, bankomatu a půjčovny aut a jízdních kol. Navíc, letiště je od hotelu vzdálené jen 30 km a autobusová zastávka se nachází přímo před hotelem, takže si můžete snadno a pohodlně užívat všechny krásy, které Rhodos nabízí.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Rhodos je známý nejen pro své krásné pláže, ale také pro svou bohatou historii a kulturu. Mezi nejznámější atrakce patří Akropolis v Lindosu, starověké město Rhodos a hrad na kopci Filerimos. Navštivte také pitoreskní vesničky, jako je Archangelos, kde se vyrábí tradiční keramika, nebo malé rybářské vesničky, jako je Stegna. Pokud máte chuť na trochu adrenalinu, můžete si vyzkoušet vodní sporty, jako je windsurfing nebo potápění. S takovým množstvím aktivit a zábavy vás Rhodos nezklame. A po celodenním objevování můžete relaxovat v pohodlí vašeho ubytování v hotelu Memphis Beach a užít si vynikající gastronomii s programem all inclusive. Proto neváhejte a rezervujte si tuto nezapomenutelnou dovolenou v Řecku už nyní!

dovolená Řecko
od Invia.cz

Levná dovolená Řecko, Rhodos

letecky na 8 dní s all inclusive

29.5.2023 – 5.6.2023

10990 Kč

obrazek 62

3* Ubytování:
Memphis Beach

další termíny
Memphis Beach

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Tato nabídka (Řecko, Rhodos na 8 dní s all inclusive za 10990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Řecko, Rhodos, Memphis Beach — | další nabídky od Dovolena.cz