Kapverdské ostrovyUžijte si poslední volná místa na klidné dovolené na Kapverdských ostrovech s...

Užijte si poslední volná místa na klidné dovolené na Kapverdských ostrovech s 56% slevou!

Levná dovolená vyhledávač

Nabízíme vám skvělou last minute dovolenou na Kapverdských ostrovech, na ostrově Sal. Ubytování na 8 dní ve 3* hotelu Murdeira Village Resort s programem all inclusive a leteckým spojením z Prahy pořídíte právě teď za neuvěřitelných 16990 Kč. Tato dovolená je prodávána se slevou 56% a nabízí poslední volná místa, tak neváhejte a zarezervujte si svůj pobyt na Kapverdských ostrovech.

Pokud se ptáte, proč právě Kapverdské ostrovy a proč Murdeira Village Resort, je to jednoduché. Toto místo nabízí rodinnou atmosféru, kterou ocení zejména ti z Vás, kteří si chtějí užít klidnou dovolenou bez ruchu města. Hotel se nachází v klidném místě s bezplatnou kyvadlovou dopravou do města Santa Maria, které je vzdáleno pouhých 9 km. Hotelový minibus také zajišťuje přepravu do centra města Espargos, které se nachází ve stejné vzdálenosti jako město Santa Maria.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Jednou z největších předností tohoto místa je písčitá pláž, která se nachází přímo u hotelu a cesta na ni vede pouze přes areál hotelu. Vstup do moře je pozvolný, ale místy kamenitý, proto doporučujeme vhodnou obuv do vody. Pokud toužíte po více akcí a dobrodružství, pak vám doporučujeme využít hotelový minibus a navštívit vyhlášenou pláž ve městě Santa Maria. Tato pláž nabízí spoustu zábavy a možností pro vodní sporty.

Využijte tuto jedinečnou příležitost a zarezervujte si svou last minute dovolenou na Kapverdských ostrovech. Nabídka platí pro termín od 27.4.2023 do 4.5.2023 a zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Murdeira Village Resort s programem all inclusive a leteckým spojením z Prahy. Nezapomeňte, že nabídka obsahuje poslední volná místa a slevu 56%, tak neváhejte a vydejte se na nezapomenutelnou dovolenou na Kapverdské ostrovy.

dovolená Kapverdské ostrovy
dovolená Ostrov Sal

Levná dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

27.4.2023 – 4.5.2023

16990 Kč

obrazek 63

3* Ubytování:
Murdeira Village Resort – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Murdeira Village Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal na 8 dní v termínu 27.4.2023 – 4.5.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Murdeira Village Resort a programem all inclusive za 16990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kapverdské ostrovy


— last minute dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal — | další nabídky od Invia.cz