TuniskoObjevte Tuniský ráj: Neuvěřitelně levná dovolená v Hammametu za méně než 10000...

Objevte Tuniský ráj: Neuvěřitelně levná dovolená v Hammametu za méně než 10000 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás skvělý tip na jarní dovolenou v Tunisku. V termínu 30.5. – 5.6.2024 můžete strávit týden odpočinku a relaxace v oblíbeném tuniském letovisku Hammamet. Součástí zájezdu je ubytování ve 3* hotelu El Fell, kde na vás čeká pohodlné prostředí, přátelský personál a program all inclusive. Cena činí 9590 Kč a zahrnuje leteckou dopravu z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hammamet je přímořské letovisko s bílými písečnými plážemi, krystalicky čistým Středozemním mořem a bohatou historií. Město a jeho okolí nabízí mnoho atrakcí a aktivit pro turisty. Navštívit můžete historickou část s tradičními tuniskými trhy, kde najdete ručně vyráběné výrobky, koření a místní suvenýry. Projít se můžete i po impozantních zdech zdejší pevnosti, které nabízejí úchvatný výhled na moře a město. Milovníci kultury a historie pak ocení řadu historických památek, včetně velkolepého amfiteátru v El Jemu, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Pokud preferujete aktivní dovolenou, Hammamet nabízí i řadu vodních sportů, jako je potápění, windsurfing nebo jízda na vodních skútrech. Pro rodiny s dětmi bude ideální návštěva zábavního parku Carthageland, kde se zábava snoubí s historií starověkého Kartága. Hammamet je ideální destinací pro každého, kdo hledá kombinaci relaxace na pláži, kulturního vyžití nebo adrenalinových zážitků.

Levný zájezd do hotelu El Fell - Tunisko, Hammamet

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Hammamet na 7 dní v termínu 30.5.2024 – 5.6.2024 s ubytováním ve 3* hotelu El Fell a programem all inclusive za 9590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Tunisku
» Důležité kontakty v Tunisku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Tunisku
» Fauna v Tunisku
» Flora v Tunisku
» Doprava v Tunisku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Tunisku
» Tunisko – last minute
» Tunisko – first minute
» Hodnocení hotelů v Tunisku

— last minute dovolená Tunisko, Hammamet — | další nabídky od Invia.cz