TuniskoPoslední šance! Last minute dovolená v tuniském Hammametu na 11 dní za...

Poslední šance! Last minute dovolená v tuniském Hammametu na 11 dní za 7477 Kč! Rezervujte nyní!

Levná dovolená vyhledávač

Přemýšlíte na poslední chvíli o dovolené plné slunce, moře a relaxace? Pokud ano, máme pro vás skvělou nabídku! Vydejte se do krásného tuniského letoviska Hammamet na 11 dní od 28. června 2023 do 8. července 2023. Za neuvěřitelnou cenu 7478 Kč získáte kompletní balíček s ubytováním ve 3* Le Khalife a programem all inclusive.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Le Khalife je ideálním místem pro odpočinek a uvolnění. Hotel nabízí moderně zařízené pokoje s veškerým komfortem, klimatizací a vlastním sociálním zařízením. Budete mít přístup k hotelovému bazénu a také k překrásné pláži, která je jen pár kroků od hotelu. V rámci programu all inclusive je po celý den zajištěno stravování v hotelové restauraci s bohatým výběrem jídel a nápojů.

Letecká doprava z Prahy je zahrnuta v ceně. Stačí si zabalit své věci a vyrazit na dovolenou plnou slunce, teplého moře a relaxace v jednom z nejkrásnějších koutů Tuniska. Nezapomeňte, že tato nabídka je last minute, takže neváhejte a zarezervujte si své místo ještě dnes!

dovolená Tunisko
dovolená Hammamet

Levná dovolená Tunisko, Hammamet

last minute

letecky z Prahy na 11 dní s all inclusive

28.6.2023 – 8.7.2023

7477 Kč

obrazek 149

3* Ubytování:
Le Khalife – ukázat na mapě
hodnocení 3.3 z 5 – velmi dobré

Le Khalife
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Hammamet na 11 dní v termínu 28.6.2023 – 8.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Le Khalife a programem all inclusive za 7477 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— last minute dovolená Tunisko, Hammamet — | další nabídky od Invia.cz