EgyptHurghada: Levná last minute dovolená s pogramem all inclusive za 9558 Kč!

Hurghada: Levná last minute dovolená s pogramem all inclusive za 9558 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud toužíte po levném a vzrušujícím dobrodružství v exotickém prostředí, máme pro vás skvělou nabídku. Vydejte se v termínu 28.6.2023 – 5.7.2023 na týdenní last minute dovolenou do egyptského letoviska Hurghada. Tento atraktivní zájezd zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Palm Beach Resort, který se nachází v bezprostřední blízkosti písečné pláže. Nejenže budete přímo na pobřeží Rudého moře, ale také si užijete bohatý program all inclusive, který zahrnuje stravování a vybrané nápoje po celý den. A co je nejlepší, cena za tento zájezd činí pouze 9558 Kč, a to včetně letecké dopravy z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hurghada je známá svými úchvatnými korálovými útesy, které přitahují potápěče a milovníky šnorchlování z celého světa. Letovisko tak nabízí možnost prozkoumat tajemný podvodní svět a obdivovat pestrost mořského života. Kromě toho si můžete užít odpočinek na písečné pláži a osvěžení ve vodách Rudého moře. Pokud toužíte po relaxaci, hotel Palm Beach Resort vám poskytne možnost využít wellness procedur a masáží v hotelovém SPA centru. Pro rodiny s dětmi je zde také bohatý výběr zábavy a aktivit, jako je dětský klub, dětské hřiště a různé sportovní aktivity. Vydejte se na dovolenou do Hurghady a zažijte nezapomenutelné chvíle na pobřeží Rudého moře.

dovolená Egypt
dovolená Hurghada

Levná dovolená Egypt, Hurghada

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

28.6.2023 – 5.7.2023

9558 Kč

obrazek 146

4* Ubytování:
Palm Beach Resort – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Palm Beach Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 8 dní v termínu 28.6.2023 – 5.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Palm Beach Resort a programem all inclusive za 9558 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz