BulharskoUnikátní Nessebar: Last minute dovolená v Bulharsku za 8890 Kč ve 4*...

Unikátní Nessebar: Last minute dovolená v Bulharsku za 8890 Kč ve 4* hotelu s all inclusive!

Levná dovolená vyhledávač

Last minute dovolená do Bulharska! Máte-li zájem o relaxaci na pobřeží Černého moře, máme pro vás skvělou nabídku. Týdenní letecký zájezd z Brna s termínem pobytu 27.6.2023 – 4.7.2023. Za bezkonkurenční cenu 8890 Kč získáte dovolenou v bulharském letovisku Nessebar, ubytování ve 4* hotelu Sol Nessebar Bay & Mare a program all inclusive.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Nessebar je malebné bulharské letovisko ležící na jižním pobřeží Černého moře. Jeho historické jádro je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO a představuje jedinečnou kombinaci antického a středověkého odkazu. Toto malé město nabízí turistům bohatou historii, malebné uličky, starobylé kostely a památky.

Komplex hotelů Sol Nessebar se nachází v zahradě přímo nad mořem, v turistické části letoviska. Písčitá pláž je přímo pod hotelem a dostanete se k ní po schodech nebo po cestě. Pro hosty jsou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma.

Nessebar je také výborným výchozím bodem pro objevování dalších zajímavostí bulharského pobřeží. Nedaleko se nachází slavné letovisko Slunečné pobřeží s nočními kluby a bohatým nočním životem. Milovníci přírody si mohou užít návštěvu přírodní rezervace Ropotamo, která je domovem mnoha vzácných druhů rostlin a zvířat.

Buďte jedním z prvních, kteří využijí tuto atraktivní nabídku! Dovolená v Nessebaru v hotelu Sol Nessebar Bay & Mare vám poskytne nezapomenutelný pobyt plný historie, pláží a komfortu all inclusive. Nechte se unášet atmosférou tohoto malebného bulharského letoviska a zažijte nezapomenutelnou dovolenou na černomořském pobřeží.

dovolená Bulharsko
dovolená Nesebar

Levná dovolená Bulharsko, Nesebar

last minute

letecky z Brna na 8 dní s all inclusive

27.6.2023 – 4.7.2023

8890 Kč

obrazek 147

4* Ubytování:
Sol Nessebar Bay & Mare – ukázat na mapě
hodnocení 4.5 z 5 – skvělé

Sol Nessebar Bay & Mare
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Nesebar na 8 dní v termínu 27.6.2023 – 4.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Sol Nessebar Bay & Mare a programem all inclusive za 8890 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Nesebar — | další nabídky od Invia.cz