TureckoLast minute dovolená v tureckém Kemeru: 8 dní all inclusive ve 4*...

Last minute dovolená v tureckém Kemeru: 8 dní all inclusive ve 4* hotelu Camyuva Beach za 9490 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Tento last minute zájezd do Turecka představuje skvělou příležitost pro letní dovolenou v letovisku Kemer. Zájezd trvá 8 dní od 26. června 2023 do 3. července 2023 a zahrnuje ubytování v oblíbeném 4* hotelu Camyuva Beach s programem all inclusive za atraktivní cenu 9490 Kč. Letecká doprava je zajištěna z brněnského letiště. Letovisko Kemer se nachází na jihovýchodním pobřeží Turecka a turisty láká především svými krásnými plážemi a příjemným středomořským klimatem.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Letovisko Kemer je ideální pro ty, kteří si přejí relaxovat u moře a zároveň objevovat historické památky. V okolí Kemeru se nachází starobylá města Olympos a Phaselis. Pro milovníky přírody jsou zde možnosti pro pěší túry v horách Taurus a výlety lodí po Středozemním moři.

Kemer láká také na vodní sporty a aktivní zážitky. Pláže jsou dobře vybavené a nabízejí různé možnosti vodních aktivit, jako je potápění, šnorchlování a plavání na vodním skútru. Kromě toho jsou k dispozici i různé možnosti pro wellness a relaxaci v hotelových zařízeních.

Pokud hledáte last minute dovolenou plnou prosluněných pláží, historických památek a možností pro aktivní trávení času, Kemer je pro vás ideální destinací. Užijte si pohodu u moře, prozkoumejte fascinující historii a vychutnejte si širokou škálu rekreačních aktivit, které letovisko nabízí.

dovolená Turecko
dovolená Kemer

Levná dovolená Turecko, Kemer

last minute

letecky z Brna na 8 dní s all inclusive

26.6.2023 – 3.7.2023

9490 Kč

obrazek 148

4* Ubytování:
Camyuva Beach – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Camyuva Beach
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Kemer na 8 dní v termínu 26.6.2023 – 3.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Camyuva Beach a programem all inclusive za 9490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Kemer — | další nabídky od Invia.cz