ŘeckoSantoriniSantorini: Týdenní last minute dovolená jen za 7990 Kč s odletem z...

Santorini: Týdenní last minute dovolená jen za 7990 Kč s odletem z Prahy!

Levná dovolená vyhledávač

Santorini, nezapomenutelný ostrov v Egejském moři, láká každý rok tisíce turistů svým kouzlem a krásou. Pokud hledáte ideální dovolenou, máte nyní jedinečnou příležitost využít last minute nabídku na týdenní pobyt na Santorini od 27. června do 4. července 2023. Tato atraktivní nabídka zahrnuje leteckou dopravu z Prahy a ubytování ve 3* hotelu Maria Preka, který je známý svou přátelskou atmosférou a skvělou polohou v blízkosti pláže. A to vše za skvělou cenu 7990 Kč na osobu, včetně snídaně.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Rodinný hotel Maria Preka patří k nejoblíbenějším ubytovacím možnostem cestovní kanceláře Alexandria. Jeho výhodná poloha umožňuje snadný přístup k pláži a živému centru ostrova. Během dne i večera si můžete vychutnat procházky po malebné pěší zóně lemované restauracemi, taverenami a bary. Skvělé gastronomické zážitky a tradiční řecká kuchyně jsou na dosah ruky, stejně jako malebné uličky se suvenýry a místními specialitami. Santorini nabízí úchvatné západy slunce, což je další atrakce, kterou si nemůžete nechat ujít.

Pokud si přejete strávit dovolenou na jednom z nejkrásnějších řeckých ostrovů, tato last minute nabídka je pro vás jako stvořená. Santorini vás přivítá svými bílými domky, modrou kupolí chrámů a fascinujícím panoramatem. Vydejte se na tuto nezapomenutelnou dovolenou a prožijte úžasné okamžiky na jednom z nejromantičtějších míst světa.

dovolená Řecko
dovolená Santorini

Levná dovolená Řecko, Santorini

last minute

letecky z Prahy na 8 dní

27.6.2023 – 4.7.2023

7990 Kč

obrazek 145

3* Ubytování:
Maria Preka – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Maria Preka
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Santorini na 8 dní v termínu 27.6.2023 – 4.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Maria Preka včetně snídaně za 7990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Santorini — | další nabídky od Invia.cz