BulharskoPoslední volná místa! Last minute dovolená na Slunečném pobřeží - 8 dní...

Poslední volná místa! Last minute dovolená na Slunečném pobřeží – 8 dní all inclusive za 7990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Využijte poslední volná místa a vydejte se koncem týdne na levnou dovolenou k Černému moři. Mezi atraktivní možnosti patří bulharské letovisko Slunečné pobřeží, které nabízí skvělé zážitky pro všechny typy turistů.

Slunečné pobřeží je oblíbenou destinací pro dovolenou. Momentálně je dostupný týdenní last minute zájezd s termínem pobytu od 24. června do 1. července 2023. Za příznivou cenu 7990 Kč můžete strávit dovolenou ve 3* hotelu Riva s programem all inclusive. Letecká doprava z Prahy je zahrnuta v ceně.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Slunečné pobřeží nabízí nádherné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. V okolí se nachází také aquapark, který je vzdálený pouhých 800 metrů od hotelu. Pokud máte zájem o poznávání historie a kultury, z letoviska je výborné spojení do historického města Nesebar, kde si můžete prohlédnout starobylé památky, úzké uličky plné obchodů a zažít tradiční bulharskou atmosféru.

Pokud tedy plánujete dovolenou na překrásném pobřeží Černého moře, Slunečné pobřeží je skvělou volbou. Nechte se hýčkat ve 3* hotelu Riva s programem all inclusive a užijte si nádherné pláže a mořské radovánky. Nezapomeňte také navštívit historický Nesebar a zažít jeho kouzlo.

dovolená Bulharsko
dovolená Slunečné Pobřeží

Levná dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

24.6.2023 – 1.7.2023

7990 Kč

obrazek 120

3* Ubytování:
Riva – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Riva
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží na 8 dní v termínu 24.6.2023 – 1.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Riva a programem all inclusive za 7990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží — | další nabídky od Invia.cz