ŘeckoRhodosŘecko, Rhodos na 8 dní s all inclusive za 8396 Kč -...

Řecko, Rhodos na 8 dní s all inclusive za 8396 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Rhodos, jeden z nejpopulárnějších řeckých ostrovů, nabízí nejen slunné pláže, ale také bohatou historii a krásnou přírodu. Pro ty, kteří hledají last minute dovolenou, je nyní k dispozici skvělá nabídka týdenního pobytu na ostrově Rhodos, a to v termínu od 20.6.2023 do 27.6.2023. Za příznivou cenu 8396 Kč můžete využít kompletní služby pořádající cestovní kanceláře včetně ubytování ve 3* hotelu Meliton s programem all inclusive.

Hotel Meliton je menší zařízení s rodinnou atmosférou, které nedávno prošlo rekonstrukcí. Hostům zde nabízí klidné prostředí, ideální pro relaxaci a odpočinek. Kromě slunných pláží si zde můžete vychutnat i občasné zábavné večery, které hotel pořádá pro své hosty.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Samotný ostrov Rhodos nabízí mnoho možností pro objevování. Můžete se vydat na procházku historickým městem Rhodos, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO, a obdivovat jeho středověké hradby a paláce. Kromě toho můžete navštívit i antické památky, jako je slavný Akropolis v Lindosu. Pro přírodovědce a milovníky přírody je zde krásný horský masiv, který nabízí skvělé turistické trasy a úchvatné výhledy na okolní krajinu.

Pokud tedy hledáte last minute dovolenou na ostrově plném historie, přírodních krás a klidu, Rhodos je ideální volbou. Nezapomeňte využít nabídku týdenního pobytu v hotelu Meliton s all inclusive programem za příznivou cenu. Zítra vás čeká odlet z Prahy, takže neváhejte a vydejte se objevovat krásy ostrova Rhodos.

dovolená Řecko
dovolená Rhodos

Levná dovolená Řecko, Rhodos

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

20.6.2023 – 27.6.2023

8396 Kč

obrazek 103

3* Ubytování:
Meliton – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Meliton
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Rhodos na 8 dní v termínu 20.6.2023 – 27.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Meliton a programem all inclusive za 8396 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Rhodos — | další nabídky od Invia.cz