TureckoLast Minute dovolená v Turecku: Ultra All Inclusive Alanya za 8909 Kč!

Last Minute dovolená v Turecku: Ultra All Inclusive Alanya za 8909 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás svělý tip na levný ultra all inclusive zájezd do Turecka, kam se můžete vydat už zítra letecky z Prahy. Cestovní agentura Invia.cz nabízí právě teď týdenní last minute dovolenou v Alanyi s termínem pobytu 20.6.2023 – 27.6.2023. Ubytování je zajištěno ve 4* hotelu Mirabell a zahrnuje program all inclusive. Cena tohoto zájezdu byla snížena o 40% a činí pouze 8909 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Turecko je oblíbenou destinací pro dovolenou díky svému bohatému kulturnímu dědictví a nádherným přírodním scenériím. Alanya, nacházející se na turecké riviéře, je známá svými krásnými plážemi a tyrkysovým mořem. Město je také domovem historické pevnosti Alanya Castle, která nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Příznivci vodních sportů si zde mohou vyzkoušet šnorchlování, potápění nebo jachting. Kromě toho můžete navštívit také památky jako je červená věž Kızıl Kule nebo Památník Atatürka. Turecko je rovněž proslulé svou chutnou kuchyní, kde můžete ochutnat tradiční turecké speciality. Za cenu 8909 Kč je tato last minute nabídka do Turecka skvělou příležitostí pro dovolenou plnou zábavy, relaxace a poznávání nových kultur.

dovolená Turecko
dovolená Alanya

Levná dovolená Turecko, Alanya

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

20.6.2023 – 27.6.2023

8909 Kč

obrazek 104

4* Ubytování:
Mirabell – ukázat na mapě
hodnocení 3.6 z 5 – výborné

Mirabell
další termíny

Stravování:
ultra all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Alanya na 8 dní v termínu 20.6.2023 – 27.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Mirabell včetně programu all inclusive za 8909 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz