ŘeckoSantoriniRomantická dovolená na Santorini: Zájezd s ubytováním, snídaní a odletem z Prahy...

Romantická dovolená na Santorini: Zájezd s ubytováním, snídaní a odletem z Prahy za 11990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si romantickou dovolenou na kouzelném řeckém ostrově Santorini. Tento malebný ostrov je známý svými bílými domky s modrými střechami a úchvatnými výhledy na Egejské moře. Santorini je ideálním místem pro páry, kteří hledají romantiku a relaxaci.

Cestovní kancelář Alexandria připravila týdenní zájezd na ostrov Santorini v termínu od 27. června do 4. července 2023. Za skvělou cenu 11990 Kč získáte její kompletní služby včetně ubytování ve 3* hotelu Maria Preka s výhledem na moře a letecké dopravy z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Maria Preka je vhodný pro rodiny s dětmi. Nachází se pouhých 100 metrů od pláže a autobusová zastávka je od něho vzdálena jen 50 metrů, což vám usnadní cestování po ostrově a objevování jeho krás. Zájezd je nyní prodáván s parádní slevou 56% a je tak skvělou příležitostí k prožití romantické dovolené na jednom z nejkrásnějších řeckých ostrovů.

dovolená Řecko
dovolená Santorini

Levná dovolená Řecko, Santorini

last minute

letecky z Prahy na 8 dní

27.6.2023 – 4.7.2023

11990 Kč

obrazek 134

3* Ubytování:
Maria Preka – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Maria Preka
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Santorini na 8 dní v termínu 27.6.2023 – 4.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Maria Preka včetně snídaně za 11990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Santorini — | další nabídky od Invia.cz