ŠpanělskoMallorcaŠpanělsko, Mallorca: 8 dní levné dovolené s all inclusive za 10990 Kč...

Španělsko, Mallorca: 8 dní levné dovolené s all inclusive za 10990 Kč – last minute letecky z Prahy!

Levná dovolená vyhledávač

Zveme vás na levnou dovolenou na Baleárské ostrovy, kde můžete v termínu 26.5. – 2.6.2024 strávit týdenní pobyt na turisty oblíbeném ostrově Mallorca. Za skvělou cenu 10990 Kč získáte ubytování ve 3* hotelu Bellevue Club se stravováním formou all inclusive. Hotel se pyšní útulnými pokoji a strategickou polohou u krásného jezera v blízkosti pláže. Vychutnejte si pohodlí a krásy Mallorcy s přímým leteckým spojením z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Mallorca je největším baleárským ostrovem. Můžete tu navštívit historické město Palma s jeho impozantní katedrálou La Seu a úzkými kamennými uličkami plnými obchodů a kaváren. K návštěvě vybízí i mys Cap de Formentor s krásnými výhledy a klidnými plážemi, jako je například pláž Cala Agulla, kde můžete relaxovat a užít si koupání ve Středozemním moři. Milovníci přírody by neměli vynechat túru v pohoří Serra de Tramuntana, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Mallorca nabízí i rozmanité gastronomické zážitky, od tradičních tapas barů po gurmánské restaurace. Nezapomeňte ochutnat místní specialitu sobrassada nebo sladkou ensaimadu.

Levná dovolená v hotelu: Bellevue Club - Španělsko, Mallorca, Port d Alcudia

Tato nabídka (last minute dovolená Španělsko, Mallorca na 8 dní v termínu 26.5.2024 – 2.6.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Bellevue Club a programem all inclusive za 10990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Španělsko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví ve Španělsku
» Důležité kontakty ve Španělsku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas ve Španělsku
» Fauna ve Španělsku
» Flora ve Španělsku
» Doprava ve Španělsku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená ve Španělsku
» Španělsko – last minute
» Španělsko – first minute
» Hodnocení hotelů ve Španělsku

— last minute dovolená Španělsko, Mallorca — | další nabídky od Invia.cz