Spojené arabské emirátySpojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah na 8 dní za 9990 Kč...

Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah na 8 dní za 9990 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Last minute dovolená ve Spojených arabských emirátech, konkrétně v emirátu Ras Al Khaimah. Nabízíme 8denní pobyt od 28.1.2024 do 4.2.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Al Hamra Village se stravováním formou snídaně. Zájezd je právě teď prodáván se slevou 56% a pořídíte ho tak skvělých 9990 Kč. Odlet je z Prahy, Dovolenou pořádá cestovní kancelář Blue Style.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ras Al Khaimah je skvělým místem pro relaxaci i objevování nových kultur. Návštěvníci by neměli vynechat prohlídku historické pevnosti Dhayah, která nabízí úchvatný výhled na pobřeží a okolní hory. Lázeňská zařízení a golfová hřiště poskytují ideální prostředí pro odpočinek, zatímco milovníci přírody si mohou užít trekking v pohoří Hajar. Kulinářské speciality regionu, jako jsou mořské plody a tradiční arabské pokrmy, jsou k nezaplacení. Navíc místní trhy a obchodní centra nabízejí možnost nákupů a prohlídky místních výrobků. Ras Al Khaimah je ideálním místem pro ty, kteří hledají kombinaci relaxace, dobrodružství a kultury.

dovolená Spojené arabské emiráty
dovolená Ras Al Khaimah

Levná dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

last minute

letecky z Prahy na 8 dní

28.1.2024 – 4.2.2024

9990 Kč

Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah, Al Hamra Village

4* Ubytování:
Al Hamra Village – ukázat na mapě
hodnocení 3.3 z 5 – velmi dobré

Al Hamra Village
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah na 8 dní v termínu 28.1.2024 – 4.2.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Al Hamra Village včetně snídaně za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Spojené arabské emiráty


— last minute dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah — | další nabídky od Invia.cz