ThajskoThajská dovolená na pláži: 9 dní v 5* hotelu s all inclusive...

Thajská dovolená na pláži: 9 dní v 5* hotelu s all inclusive za 32990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte ideální last minute dovolenou na jihovýchodě Asie, může být Khao Lak v Thajsku skvělou volbou. S letenkami z Prahy na termín od 1.4.2023 do 9.4.2023 si můžete užít 9 dní v pětihvězdičkovém hotelu Sentido Graceland Khaolak Resort & Spa s programem all inclusive za pouhých 32990 Kč. Hotel nabízí stylový design a nachází se v palmové zahradě, jen kousek od restaurací a barů. Hotelový bus vás pak může každý den odvézt do centra Khao Lak.

Pokud toužíte po krásné pláži, tak se vám bude líbit Písčitá pláž Pak Weep, která se nachází přímo u hotelu. Můžete si zde pohodlně odpočinout na lehátkách a slunečníky budete mít k dispozici zdarma. Voda je zde příjemně teplá a vstup do moře pozvolný, což ocení i rodiny s dětmi.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Sentido Graceland Khaolak Resort & Spa nabízí skvělé vybavení pro své hosty. Kromě hlavní restaurace a několika barů najdete v hotelu také 2 à la carte restaurace, minimarket, konferenční sál a dokonce i půjčovnu kol. K odpočinku si můžete vybrat z deseti bazénů včetně bazénu pro děti. Slunečníky, lehátka a osušky jsou zdarma. Vstupní hala, recepce, směnárna, výtahy a Wi-Fi, to je další vybavení hotelu, které mají hosté k dispozici zdarma. Pokud si potřebujete zkontrolovat emaily, můžete využít placený internetový koutek.

dovolená Thajsko
dovolená Khao Lak

Levná dovolená Thajsko, Khao Lak

last minute

letecky z Prahy na 9 dní s all inclusive

1.4.2023 – 9.4.2023

32990 Kč

obrazek 66
5* Ubytování:
Sentido Graceland Khaolak Resort & Spa – ukázat na mapě
hodnocení 4.7 z 5 – skvělé

Sentido Graceland Khaolak Resort & Spa
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Thajsko, Khao Lak na 9 dní v termínu 1.4.2023 – 9.4.2023 s ubytováním v 5* hotelu Sentido Graceland Khaolak Resort & Spa a programem all inclusive za 32990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Thajsko


— last minute dovolená Thajsko, Khao Lak — | další nabídky od Invia.cz