TureckoTurecko: Objevte krásy Bodrumu: 9denní all inclusive zájezd za 7990 Kč s...

Turecko: Objevte krásy Bodrumu: 9denní all inclusive zájezd za 7990 Kč s 54% slevou!

Levná dovolená vyhledávač

Plánujete dovolenou v Turecku? Pokud ano, možná byste měli zvážit návštěvu letoviska Bodrum. To je známé svou bohatou historií a historickými památkami. Jednou z nejznámějších je hrad Bodrum, který byl postaven v 15. století a dnes slouží jako muzeum pod otevřeným nebem. Navštívit můžete antické divadlo, které se nachází v centru města nebo prozkoumat zbytky starověkého města Halikarnassos.

Pokud vás zajímá život pod vodou, můžete si užít šnorchlování nebo potápění v jedné z mnoha zátok v okolí Bodrumu. Pláže v tomto regionu jsou písečné a čisté, nabízejí možnost relaxace a opalování. Kromě toho si můžete vychutnat vynikající tureckou kuchyni v jedné z místních restaurací a ochutnat tradiční speciality, jako je kebab nebo baklava.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pokud se chystáte na dovolenou do Bodrumu, můžete využít této nabídky last minute zájezdu do Turecka. V termínu od 26. června do 4. července 2023 si můžete zarezervovat 9denní pobyt ve 3* hotelu The Hello (Ex. Seray) s programem all inclusive za atraktivní cenu 7990 Kč. Odlet je z Prahy. Bodrum vám tak nabízí skvělou možnost strávit dovolenou plnou kultury, relaxace a gastronomických pochoutek.

dovolená Turecko
dovolená Bodrum

Levná dovolená Turecko, Bodrum

last minute

letecky z Prahy na 9 dní s all inclusive

26.6.2023 – 4.7.2023

7990 Kč

obrazek 119

3* Ubytování:
The Hello (Ex. Seray)

The Hello (Ex. Seray)
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Bodrum na 9 dní v termínu 26.6.2023 – 4.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu The Hello (Ex. Seray) a programem all inclusive za 7990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Bodrum — | další nabídky od Invia.cz