BulharskoZlaté písky: Last minute dovolená za 5990 Kč s ultra all inclusive...

Zlaté písky: Last minute dovolená za 5990 Kč s ultra all inclusive programem ve 4* hotelu Atlas!

Levná dovolená vyhledávač

Za parádní cenu 5990 Kč můžete už pozítří vyrazit na levnou dovolenou k Černému moři do bulharského letoviska Zlaté písky. Tato nabídka last minute dovolené zahrnuje 9 dní s ubytováním ve 4* hotelu Atlas v termínu 23.6.2023 – 1.7.2023 včetně bohatého programu ultra all inclusive. Hotel se nachází v klidné části letoviska nedaleko aquaparku a pláž je od něho vzdálena pouhých 300 metrů.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Zlaté písky je oblíbené bulharské letovisko s písčitou pláží a řadou zábavních možností pro celou rodinu. Nedaleký Aquapark a blízkost pláže umožňují snadný přístup ke koupání a procházkám podél moře. Ultra all inclusive program zahrnuje bohaté stravování a pití, které si můžete vychutnat po celý den.

Kromě relaxace na pláži můžete na Zlatých píscích využít také různé aktivity a atrakce. Okolí nabízí nákupní centra, trhy a historické památky. Milovníci adrenalinu si zas mohou vyzkoušet různé vodní sporty, jako je windsurfing nebo jízda na banánu. Tato last minute nabídka je ideální pro ty, kteří chtějí strávit bezstarostnou dovolenou u moře plnou zábavy a relaxace.

dovolená Bulharsko
dovolená Zlaté Písky

Levná dovolená Bulharsko, Zlaté Písky

last minute

letecky z Prahy na 9 dní s all inclusive

23.6.2023 – 1.7.2023

5990 Kč

obrazek 123

4* Ubytování:
Atlas – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Atlas
další termíny

Stravování:
ultra all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky na 9 dní v termínu 23.6.2023 – 1.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Atlas včetně programu all inclusive za 5990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky — | další nabídky od Invia.cz