TureckoUltra All Inclusive dovolená v Turecku! 8 dní ve 4* hotelu Mirabell...

Ultra All Inclusive dovolená v Turecku! 8 dní ve 4* hotelu Mirabell v Alanyi s písčitou pláží za 9798 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Skvělá nabídka ultra all inclusive dovolené v Turecku! Máme pro vás last minute dovolenou v Alanyi na 8 dní v termínu od 7.5.2023 do 14.5.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Mirabell včetně programu all inclusive za skvělou cenu 9798 Kč. Letecky z Prahy. Hotel nabízí vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, 4 bary, 2 venkovní bazény, dětskou sekci v bazénu, skluzavky u bazénu, spa centrum, turecké lázně, saunu, jacuzzi, kadeřnictví, stolní tenis, biliard, animační program, živou hudbu, nákupní centrum, prádelnu, konferenční místnost a wifi internetové připojení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel se nachází 6 km od centra města Alanya a 120 km od mezinárodního letiště Antalya. Soukromá písčitá pláž leží pouhých 100 metrů od hotelu a je dostupná podchodem pod místní komunikací. Na pláži i u bazénu jsou pro hosty zdarma lehátka, slunečníky a osušky. Pokud vám pláž nestačí, můžete využít i další vybavení hotelu, jako jsou venkovní bazény s dětskou sekcí a skluzavkami, turecké lázně, sauna, jacuzzi, stolní tenis, biliard a animační program.

Nenechte si ujít tuto skvělou nabídku ultra all inclusive dovolené v Turecku a užijte si 8 dní slunce, moře a pohodlí ve 4* hotelu Mirabell v Alanyi!

dovolená Turecko
dovolená Alanya

Levná dovolená Turecko, Alanya

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

7.5.2023 – 14.5.2023

9798 Kč

obrazek 57

4* Ubytování:
Mirabell – ukázat na mapě
hodnocení 3.6 z 5 – výborné

Mirabell
další termíny

Stravování:
ultra all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Alanya na 8 dní v termínu 7.5.2023 – 14.5.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Mirabell včetně programu all inclusive za 9798 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz