Dovolená v ExoticeUžijte si exotickou dovolenou na Kapverdských ostrovech: 8 dní s polopenzí v...

Užijte si exotickou dovolenou na Kapverdských ostrovech: 8 dní s polopenzí v klidném 3* hotelu za 15990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Levný týdenní zájezd na Kapverdské ostrovy s parádní slevou 53% zakoupíte právě teď i cestovní agentury Invia.cz pro červnový termín 1.6.2023 – 8.6.2023. Pokud toužíte po exotické dovolené, tak Kapverdské ostrovy jsou pro vás tou správnou volbou. Na ostrově Sal si užijete klidné prostředí s rodinnou atmosférou a relaxaci na písčité pláži. Za přijatelnou cenu 15990 Kč si zarezervujete 8 dní ve 3* hotelu Murdeira Village Resort s polopenzí.

Hotel se nachází na velmi klidném místě, cca 9 km od centra městečka Espargos a Santa Maria. Pokud byste se chtěli podívat do města, můžete využít bezplatnou kyvadlovou dopravu. Hotelový minibus je k dispozici i pro přepravu na vyhlášenou pláž ve městě Santa Maria. V blízkosti hotelu, cca 7 km od něho, se nachází letiště Amilcar Cabral.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Přímo u hotelu je písčitá pláž, kterou lze snadno dosáhnout přes areál hotelu, cca 100 metrů dlouhou procházkou. Vstup do moře je pozvolný, ale místy kamenitý, proto doporučujeme vhodnou obuv do vody. Tento zájezd na Kapverdské ostrovy je vhodnou volbou pro ty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou s rodinou a užít si exotiku Kapverdských ostrovů.

dovolená Kapverdské ostrovy
dovolená Ostrov Sal

Levná dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

1.6.2023 – 8.6.2023

15990 Kč

obrazek 19

3* Ubytování:
Murdeira Village Resort – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Murdeira Village Resort
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal na 8 dní v termínu 1.6.2023 – 8.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Murdeira Village Resort a stavováním formou polopenze za 15990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kapverdské ostrovy


— last minute dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal — | další nabídky od Invia.cz