PanamaUžijte si exotickou dovolenou v Panamě s all-inclusive programem v luxusním 4*...

Užijte si exotickou dovolenou v Panamě s all-inclusive programem v luxusním 4* hotelu za 32990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Panama je exotická země v jižní Americe, která se stává stále populárnějším cílem turistů z celého světa. Pokud si chcete užít naprostého pohodlí a relaxace, nemusíte hledat dál. Nabízíme Vám možnost strávit 10 dní v luxusním 4* hotelu Royal Decameron Beach Resort, který se nachází v oblasti Playa Blanca na pobřeží Tichého oceánu v provincii Coclé. Tento rozsáhlý areál s 49 třípatrovými budovami a 852 pokoji leží uprostřed tropické vegetace a poskytuje úžasný výhled na moře.

V Royal Decameron Beach Resort se budete cítit jako v ráji. Hotelový areál nabízí úchvatných 10 bazénů, z nichž jeden je vybavený skluzavkami pro ty, kdo touží po zábavě a adrenalinu. Dále se můžete těšit na 10 restaurací, z toho 8 à la carte, 11 barů, diskotéku, konferenční místnost a obchody. Pokud toužíte po dokonalém relaxu, neváhejte navštívit spa centrum, kde se můžete nechat hýčkat a užít si neuvěřitelnou relaxaci.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Celý program v hotelu Royal Decameron Beach Resort je all inclusive, takže si budete moci užívat všech nápojů, jídla a dalších služeb bez omezení. Pokud se rozhodnete využít této nabídky, máte možnost letu z Prahy, a to konkrétně v termínu od 1.4.2023 do 10.4.2023 za velmi atraktivní cenu 32990 Kč. V nejbližší vesnici Farallon, která se nachází pouhý kilometr od hotelu, můžete navštívit místní trhy a ochutnat tamní speciality.

Užijte si komfortní dovolenou v Panamě, která Vám umožní odpočinout si od každodenního shonu a vychutnat si krásy tropické přírody a exotické kuchyně. Navíc všechny služby v hotelu jsou all inclusive – nemusíte tak řešit platbu za jednotlivé služby. Jestliže tedy hledáte skvělé místo pro dovolenou s rodinou, nebo si chcete odpočinout s partnerem, pak je tato nabídka pro Vás jako stvořená.

dovolená Panama
od Invia.cz

Levná dovolená v Panamě

letecky na 10 dní s all inclusive

1.4.2023 – 10.4.2023

32990 Kč

obrazek 33

4* Ubytování:
Royal Decameron Beach Resort

další termíny
Royal Decameron Beach Resort

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Panama na 10 dní s all inclusive za 32990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výběr dalších termínů:


1.4.2023 – 10.4.2023 letecky z Prahy na 10 dní s all inclusive za 32990 CZK


— Panama, Royal Decameron Beach Resort — | další nabídky od Dovolena.cz