EgyptZájezd do Hurghady: 7 dní v hotelu Dexon Roma s plnou penzí...

Zájezd do Hurghady: 7 dní v hotelu Dexon Roma s plnou penzí a tobogány za 9690 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte levnou a přitom luxusní dovolenou, může být pro vás nabídka last minute zájezdu do Hurghady v Egyptě tou správnou volbou. Po dobu jednoho týdne od 19. března do 25. března 2023 se můžete ubytovat ve 3* hotelu Dexon Roma, který nabízí skvělé all inclusive služby za celkovou cenu 9690 Kč, letenky z Prahy jsou v ceně. Hotel se nachází v centru Hurghady, takže máte všechny restaurace a bary na dosah ruky. Pokud byste se snad chtěli podívat do vzdálenějšího města, El Gouna je vzdálená pouhých 25 km.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Přestože se jedná o last minute nabídku, hotel Dexon Roma nešetří na kvalitě. Na hotelové soukromé pláži, která je vzdálená pouhých 300 metrů, můžete relaxovat na lehátkách. Slunečníky jsou k dispozici zdarma. Díky pozvolnému vstupu a schodům mohou do moře vstoupit i ti, kteří nejsou zdatnými plavci. Na pláži se nachází bar, sprchy a WC.

Jedním z největších lákadel hotelu Dexon Roma jsou tobogany. Ty zaručují zábavu pro celou rodinu. Hurghada je rovněž proslulá svým nočním životem, takže pokud se chcete pobavit, můžete využít přítomnosti klubů a diskoték v blízkosti hotelu. Zkrátka, dovolená v Hurghadě v hotelu Dexon Roma vám nabídne vše, co si můžete přát od slunečné a zábavné dovolené v Egyptě.

dovolená Egypt
dovolená Hurghada

Levná dovolená Egypt, Hurghada

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

19.3.2023 – 25.3.2023

9690 Kč

obrazek 10

3* Ubytování:
Dexon Roma
hodnocení 2.3 z 5

Dexon Roma
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 7 dní v termínu 19.3.2023 – 25.3.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Dexon Roma a programem all inclusive za 9690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz