EgyptZájezd do Marsa Alam - last minute: 12 dní u Rudého moře...

Zájezd do Marsa Alam – last minute: 12 dní u Rudého moře s all inclusive za 12890 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Levná dovolená v Egyptě! Přijměte pozvání na last minute dovolenou do Marsa Alam, která se koná v termínu 24.8.2023 – 4.9.2023. Zájezd nabízí 12 dní pobytu na východním pobřeží Egypta s ubytováním ve 4* hotelu Crystal Beach Resort a programe all inclusive, to vše v ceně 12890 Kč. Odlet je zajištěn z ostravského letiště.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Marsa Alam, dříve rybářská vesnice, dnes tvoří vyhledávané turistické středisko. Jeho poloha je jako stvořená pro relaxaci a klid. Toto místo představuje útočiště od ruchu velkých turistických center a nabízí tak ideální podmínky pro odpočinek, především pro starší generace a rodiny s dětmi. Kromě nádherných pláží a tyrkysově modrého moře nabízí Marsa Alam také fascinující podmořský svět. Skvělým místem pro šnorchlování a potápění je národní park Wadi El Gemal, který skrývá pestrou paletu korálových útesů a mořských živočichů. Pokud máte rádi historii, určitě nevynechejte návštěvu starověkého města Mons Smaragdus, kde se můžete seznámit s bohatou historií této oblasti. Marsa Alam je tak nejen oázou klidu, ale také zdrojem nejrůznějších zážitků pro každého cestovatele.

dovolená Egypt
dovolená Marsa Alam

Levná dovolená Egypt, Marsa Alam

last minute

letecky z Ostravy na 12 dní s all inclusive

24.8.2023 – 4.9.2023

12890 Kč

Levná dovolená v hotelu Crystal Beach Resort - Egypt, Marsa Alam, Marsa Alam

4* Ubytování:
Crystal Beach Resort
hodnocení 3 z 5

Crystal Beach Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Ostravy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Marsa Alam na 12 dní v termínu 24.8.2023 – 4.9.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Crystal Beach Resort a programem all inclusive za 12890 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Marsa Alam — | další nabídky od Invia.cz