TuniskoDjerbaZájezd na Djerbu: 8 dní v Tunisku s polopenzí za 8990 Kč!...

Zájezd na Djerbu: 8 dní v Tunisku s polopenzí za 8990 Kč! Letecky z Prahy.

Levná dovolená vyhledávač

Za parádní cenu 8990 Kč si můžete užít v druhé polovině srpna nezapomenutelnou dovolenou na krásném ostrově Djerba v Tunisku! Termín zájezdu je od 18.8.2023 do 25.8.2023. Zahrnuje leteckou dopravu z Prahy a ubytování ve 3* hotelu Venice Beach s programem all inclusive. Tento příjemný rodinný hotel v maurském stylu nabízí klubovou atmosféru. Díky spolehlivým službám a ideálnímu umístění budete mít vše, co potřebujete k naprosté spokojenosti s dovolenou.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Destinace Djerba patří k oblíbeným turistickým cílům díky svým krásným plážím a pestrobarevné kultuře. Ostrov nabízí nejen slunné počasí, ale také bohatý kulturní zážitek. Prozkoumejte úchvatné trhy, kde najdete místní řemeslné výrobky a lahodné koření. Navštivte historické památky, jako je El Ghriba, nejstarší židovská synagoga v Africe, či pevnost Borj El Kebir s úchvatným výhledem na okolí. Pokud máte rádi dobrodružství, využijte možnosti kitesurfingu na větrných plážích nebo se projeďte na velbloudovi po dunách. Zájezd do Tunsika je skvělou volbou pro všechny typy klientů, kteří hledají kombinaci relaxace, zábavy a poznávání nových kultur.

dovolená Tunisko
od Invia.cz

Levná dovolená Tunisko, Djerba

letecky na 8 dní s all inclusive

18.8.2023 – 25.8.2023

8990 Kč

Levný zájezd Venice Beach, Tunisko, Djerba a Zarzis

3* Ubytování:
Venice Beach

další termíny
Venice Beach

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Tunisko, Djerba na 8 dní s all inclusive za 8990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Tunisko, Djerba, Venice Beach — | další nabídky od Dovolena.cz