MarokoZajistěte si nezapomenutelný pobyt v Agadiru: 8 dní za 9690 Kč včetně...

Zajistěte si nezapomenutelný pobyt v Agadiru: 8 dní za 9690 Kč včetně letenek a polopenze!

Levná dovolená vyhledávač

Využijte tuto parádní last minute nabídku a užijte si levnou dovolenou v marockém Agadiru. Na programu je týdenní pobyt od 16. do 23. září 2023 s ubytováním ve 3* hotelu Omega a stravováním formou polopenze. Celý zájezd pořídíte právě teď za atraktivní cenu 9690 Kč. Letecký transfer z Prahy je zahrnut v ceně.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Agadir je známý svou bohatou historií a krásnými plážemi Atlantského oceánu. Turisty láká svou exotickou atmosférou a pestrou kulturou. Během pobytu si můžete užít procházky po malebném přístavu, ochutnat místní kulinářské speciality na tržnici Souk El Had nebo navštívit historickou pevnost Agadir Oufella. Pro dobrodružnější duše bude ideální výlet do pohoří Atlas, kde můžete objevovat krásné oázy a tradiční berberské vesnice. Agadir nabízí rozmanitou paletu zážitků, které si zamilujete bez ohledu na své zájmy.

dovolená Maroko
od Invia.cz

Levná dovolená Maroko, Agadir

letecky na 8 dní s polopenzí

16.9.2023 – 23.9.2023

9690 Kč

Levná dovolená v hotelu Hotel Omega - Maroko, Agadir

3* Ubytování:
Omega Hotel – ukázat na mapě

další termíny
Omega Hotel

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Maroko, Agadir na 8 dní s polopenzí za 9690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Maroko, Agadir, Omega Hotel — | další nabídky od Dovolena.cz