ŘeckoZakynthos za 10990 Kč: 8 denní zájezd s ubytováním v Aparthotel Apollo...

Zakynthos za 10990 Kč: 8 denní zájezd s ubytováním v Aparthotel Apollo a snídaní včetně!

Levná dovolená vyhledávač

Zájezd na řecký ostrov Zakynthos v termínu od 31.5.2023 do 7.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Aparthotel Apollo a stravováním formou snídaně za 10990 Kč je skvělou volbou pro vaši letní dovolenou. Letiště Zakynthos se nachází pouhých 10 km od hotelu, což je pohodlná vzdálenost pro přesun po příletu. K dispozici jsou také blízké nákupní možnosti, restaurace a bary. Centrum letoviska se nachází cca 300 m a město Zakynthos cca 7 km od hotelu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Využijte možnosti relaxace a odpočinku na písčité pláži, která je vzdálená pouhých 100 m od hotelu. Pláž je oddělena místní komunikací a nabízí pozvolný vstup do moře. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek cca 8 EUR/set. Hotelový bazén pro dospělé s oddělenou částí pro děti je další možností, jak si užít pobyt na Zakynthosu. Lehátka a slunečníky u bazénů jsou zdarma.

Aparthotel Apollo nabízí vše, co potřebujete pro pohodlný pobyt – recepci, restauraci a bar. Je to skvělá volba pro ty, kteří chtějí prožít letní dovolenou na krásném řeckém ostrově Zakynthos.

dovolená Řecko
od Invia.cz

Levná dovolená Řecko, Zakynthos

letecky na 8 dní

31.5.2023 – 7.6.2023

10990 Kč

Řecko, Zakynthos, Aparthotel Apollo

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

3* Ubytování:
Aparthotel Apollo

další termíny
Aparthotel Apollo

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Řecko, Zakynthos na 8 dní za 10990 Kč)]) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.— Řecko, Zakynthos, Aparthotel Apollo — | další nabídky od Dovolena.cz