ŠpanělskoMallorcaZarezervujte si na červen Mallorcu s programem all inclusive za 14190 Kč...

Zarezervujte si na červen Mallorcu s programem all inclusive za 14190 Kč ve 3* hotelu!

Levná dovolená vyhledávač

Mallorca je jednou z nejoblíbenějších destinací pro letní dovolenou, a to díky svému průzračně čistému moři, krásné písčité pláži a skvělým možnostem ubytování. Pokud hledáte levnou a zároveň kvalitní dovolenou, tak by vás mohla zajímat nabídka 8 denního pobytu na Mallorce v termínu 5.6.2023 – 12.6.2023. Zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Ilusion Vista Blava (Ex. Elegance Vista Blava) s programem all inclusive a leteckou dopravu z Prahy za pouhých 14190 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tento klidný hotel se nachází v letovisku Calla Millor, přičemž nejbližší pěší promenáda spojující letoviska Cala Millor a Cala Bona je vzdálena jen cca 300 metrů. Nákupní možnosti, restaurace a bary jsou rovněž v dostupné vzdálenosti, stejně jako autobusová zastávka, která je umístěna cca 200 metrů od hotelu. Letiště Palma de Mallorca je vzdáleno cca 70 km. Na pláž je to jen krátká procházka dlouhá 300 metrů a najdete zde pozvolný vstup do moře a za poplatek si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Mallorca je tedy ideální destinace pro ty, kteří hledají klidné místo s možností procházek podél pobřeží a s přístupem k písčité pláži.

dovolená Španělsko
dovolená Mallorca

Levná dovolená Španělsko, Mallorca

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

5.6.2023 – 12.6.2023

14190 Kč

obrazek 89

3* Ubytování:
Ilusion Vista Blava (Ex. Elegance Vista Blava) – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Ilusion Vista Blava (Ex. Elegance Vista Blava)
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Španělsko, Mallorca na 8 dní v termínu 5.6.2023 – 12.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Ilusion Vista Blava (Ex. Elegance Vista Blava) a programem all inclusive za 14190 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Španělsko


— last minute dovolená Španělsko, Mallorca — | další nabídky od Invia.cz