ŘeckoKrétaZájezd na Krétu: 7 dní ve 3* hotelu Triton s all inclusive...

Zájezd na Krétu: 7 dní ve 3* hotelu Triton s all inclusive se 42% slevou za 10990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Oblíbený řecký ostrov Kréta láká turisty na nádherné pláže, přátelskou atmosféru a vynikající polohu. Pokud i vy hledáte ideální destinaci pro svoji dovolenou, určitě byste měli zvážit nabídku cestovní kanceláře Blue Style. Ta vám totiž přináší neuvěřitelnou slevu 42% na pobyt v letovisku Malia na řeckém ostrově Kréta s termínem pobytu od 2.6.2023 do 8.6.2023. Ubytování je zajištěno ve 3* hotelu Triton a programem all inclusive. Za super cenu 10990 Kč máte jedinečnou příležitost, jak si užít slunce, moře a řeckou kuchyni bez velkých nákladů.

Poloha hotelu v Malii je velkým plusem tohoto zájezdu. Centrum letoviska, kde najdete nejen různé obchody a služby, ale také tradiční řecké taverny, kavárny a bary, je vzdálené pouhých 700 metrů. Nejbližší autobusová zastávka se pak od hotelu nachází jen 500 metrů, takže se snadno dostanete i do dalších částí ostrova. Letiště Heraklion je v dojezdové vzdálenosti 35 kilometrů.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Samozřejmě největším lákadlem tohoto zájezdu jsou pláže, na kterých se můžete slunit a koupat. Přímo v Malii najdete veřejnou písčitou pláž vzdálenou cca 400 metrů od hotelu, kde je vstup do moře pozvolný. Cesta na pláž vás provede krásným centrem Malie a je oddělena od místní komunikace, takže se nemusíte bát o bezpečnost. Za poplatek si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Pokud byste chtěli zažít něco nového, můžete navštívit i další pláže v blízkosti letoviska.

dovolená Řecko
dovolená Kréta

Levná dovolená Řecko, Kréta

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

2.6.2023 – 8.6.2023

10990 Kč

obrazek 88

3* Ubytování:
Triton – ukázat na mapě
hodnocení 3.6 z 5 – výborné

Triton
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kréta na 7 dní v termínu 2.6.2023 – 8.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Triton a programem all inclusive za 10990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Kréta — | další nabídky od Invia.cz