MarokoZážitky v Maroku: 8 dní v Agadiru za 14990 Kč včetně ubytování,...

Zážitky v Maroku: 8 dní v Agadiru za 14990 Kč včetně ubytování, stravy a letenky!

Levná dovolená vyhledávač

Cestování do Maroka je stále více populární a město Agadir je jedním z nejvyhledávanějších cílů této země. Blue Style, renomovaná cestovní kancelář, nabízí právě teď za 14990 Kč atraktivní 8denní letecký zájezd v termínu od 27.5.2023 do 3.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Club Almoggar, který se nachází přímo v centru Agadiru. Cena zahrnuje ubytování formou polopenze a leteckou dopravu z Prahy.

Hotel Club Almoggar má vynikající polohu, v okolí je mnoho nákupních možností, restaurací a kaváren, které jsou vzdáleny jen cca 100 metrů od hotelu. Letiště Agadir se nachází ve vzdálenosti asi 28 km, což zajišťuje snadnou a pohodlnou dostupnost.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Přestože se jedná o 3* hotel, nabízí mnoho možností pro relaxaci a zábavu. Hotel Club Almoggar disponuje širokou písčitou pláží, která je přímo u hotelu a k níž se lze dostat přes pěší promenádu. Pláž má pozvolný vstup do moře a na místě jsou k dispozici plážové osušky za vratnou zálohu cca 100 MAD. Kromě toho hotel nabízí bazén pro dospělé a dětský bazén s lehátky a slunečníky zdarma.

Hotel Club Almoggar má také recepci, směnárnu, obchůdky, fitness, wellness a kadeřnictví. Restaurace a 2 bary nabízejí širokou škálu jídel a nápojů. Pro ty, kteří hledají pobyt plný zážitků a relaxace za rozumnou cenu, je Hotel Club Almoggar ideální volbou.

dovolená Maroko
od Invia.cz

Levná dovolená Maroko, Agadir

letecky na 8 dní s polopenzí

27.5.2023 – 3.6.2023

14990 Kč

obrazek 62

3* Ubytování:
Hotel Club Almoggar

další termíny
Hotel Club Almoggar

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Maroko, Agadir na 8 dní s polopenzí za 14990 Kč)]) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Maroko, Agadir, Hotel Club Almoggar — | další nabídky od Dovolena.cz