Kanárské ostrovyFuerteventuraZbývá jen málo času! Last minute dovolená na Fuerteventuře s 46% slevou...

Zbývá jen málo času! Last minute dovolená na Fuerteventuře s 46% slevou za 10990 Kč! Odlet z Brna.

Levná dovolená vyhledávač

S parádní slevou 46% pořídíte právě teď u cestovní agentury Invia.cz skvělý last minute zájezd na Kanárské ostrovy, Fuerteventuru. Tato dovolená trvá 8 dní a koná se v termínu 10.5.2023 – 17.5.2023. Za neuvěřitelnou cenu 10990 Kč získáte kompletní služby pořádající cestovní kanceláře Čedok včetně ubytování v hotelu Castillo Beach s programem all inclusive. Odlet je z Brna.

Komplex Castillo Beach se nachází přibližně 1,5 km od přístavu Playa del Castillo a centra Caleta de Fuste, kde najdete obchody, bary a restaurace. Tento typický kanárský rezort je postaven v malebném stylu a je vzdálen přibližně 5 km od letiště. V blízkosti hotelu se nachází také supermarket (cca 100 metrů) a autobusová zastávka (cca 900 metrů). Milovníci golfu ocení fakt, že v okolí jsou k dispozici hned 2 golfová hřiště.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Castillo Beach nabízí široké vybavení pro pohodlný pobyt. Můžete si užít několika bazénů a brouzdaliště pro děti. Lehátka u bazénů jsou zdarma, a tak si můžete vychutnat sluneční paprsky a osvěžující koupání. V areálu hotelu najdete také restauraci, kde je zajištěno all inclusive stravování. Ubytováni budete v příjemných dvoulůžkových bungalovech apartmánového typu.

dovolená Kanárské ostrovy
dovolená Fuerteventura

Levná dovolená Kanárské ostrovy, Fuerteventura

last minute

letecky z Brna na 8 dní s all inclusive

10.5.2023 – 17.5.2023

10990 Kč

obrazek 32

Ubytování:
Castillo Beach – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Castillo Beach
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Kanárské ostrovy, Fuerteventura na 8 dní v termínu 10.5.2023 – 17.5.2023 s ubytováním v hotelu Castillo Beach a programem all inclusive za 10990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kanárské ostrovy


— last minute dovolená Kanárské ostrovy, Fuerteventura — | další nabídky od Invia.cz