TuniskoLast minute Tunisko: Monastir, 8 dní, 8590 Kč! Ubytování ve 4* hotelu,...

Last minute Tunisko: Monastir, 8 dní, 8590 Kč! Ubytování ve 4* hotelu, all inclusive. Poslední volná místa!

Levná dovolená vyhledávač

Poslední volná místa zbývají na lákavou last minute dovolenou v Tunisku v malebném městě Monastir. Zájezd trvá 8 dní v termínu od 10. do 17. května 2023, a vy se můžete těšit na komfortní ubytování ve 4* hotelu Skanes Serail & Aquapark s programem all inclusive za neuvěřitelných 8590 Kč. Letecky se sem dostanete přímo z Prahy, a to díky cestovní kanceláři Blue Style, která tento zájezd pořádá. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost, k dispozici jsou poslední volná místa.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Proč právě sem? Monastir vás zaujme svou živou atmosférou, která zaručuje nezapomenutelný zážitek. Hotel Skanes Serail & Aquapark nabízí menší, ale pohodlný aquapark, ve kterém se můžete osvěžit a užít si spoustu zábavy. Pokud jste golfovými nadšenci, budete mile překvapeni, protože v blízkosti hotelu se nachází golfové hřiště, kde si můžete vychutnat hru.

Písčitá pláž je přímo u hotelu a nadchne vás svou krásou. Vstup do moře je velmi pozvolný, což je ideální pro rodiny s dětmi. Na pláži najdete také bar, sprchy a toalety.

dovolená Tunisko
dovolená Monastir

Levná dovolená Tunisko, Monastir

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

10.5.2023 – 17.5.2023

8590 Kč

obrazek 31

4* Ubytování:
Skanes Serail & Aquapark – ukázat na mapě
hodnocení 3.5 z 5 – velmi dobré

Skanes Serail & Aquapark
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Monastir na 8 dní v termínu 10.5.2023 – 17.5.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Skanes Serail & Aquapark a programem all inclusive za 8590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— last minute dovolená Tunisko, Monastir — | další nabídky od Invia.cz