BulharskoZlaté Písky: Levná dovolená za 4990 Kč v bulharském letovisku Zlaté Písky

Zlaté Písky: Levná dovolená za 4990 Kč v bulharském letovisku Zlaté Písky

Levná dovolená vyhledávač

Právě teď můžete zakoupit s parádní slevou 60% levnou dovolenou do Bulharska! Jedním z atraktivních cílů, které si můžete vybrat, je slavné bulharské letovisko Zlaté Písky. Toto nádherné letovisko nabízí všem návštěvníkům krásné písečné pláže a skvělou atmosféru pro odpočinek a relaxaci.

Zlaté Písky se nacházejí pouhých 17 km severně od bulharského města Varna. Během svého pobytu zde můžete využít příležitosti k různým aktivitám, včetně vodních sportů, procházek po malebných promenádách a ochutnávání místní kuchyně v útulných restauracích a kavárnách.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pokud jde o ubytování, nabídka zahrnuje 3* hotel Perla, který se nachází ve svahu v klidné části letoviska. Tento hotel je obklopen zelení a nabízí pohodlné a příjemné prostředí pro vaši dovolenou. Písečná pláž je vzdálena pouhých 500 metrů od hotelu a umožňuje tak snadný přístup k moři i opalování na pláži.

Nezapomeňte využít této úžasné nabídky last minute dovolené do Bulharska. Dostanete se sem letecky z Prahy a váš osmidení pobyt v termínu od 27.6.2023 do 4.7.2023 pořídíte právě teď za skvělou cenu 4990 Kč na osobu. Zlaté Písky vám poskytnou nezapomenutelnou dovolenou plnou přírodních krás, relaxace a zábavy.

dovolená Bulharsko
dovolená Zlaté Písky

Levná dovolená Bulharsko, Zlaté Písky

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

27.6.2023 – 4.7.2023

4990 Kč

obrazek 137

3* Ubytování:
Perla – ukázat na mapě
hodnocení 3.7 z 5 – výborné

Perla
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky na 8 dní v termínu 27.6.2023 – 4.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Perla a stavováním formou polopenze za 4990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky — | další nabídky od Invia.cz