BulharskoPoslední volná místa! Last minute dovolená v Pomorie, Bulharsko, za 7990 Kč!

Poslední volná místa! Last minute dovolená v Pomorie, Bulharsko, za 7990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Díky této skvělé last minute nabídce máte nyní možnost strávit 7 dní levné dovolené v bulharském letovisku Pomorie v termínu od 27.6.2023 do 3.7.2023. Ubytování je zajištěno ve 4* hotelu Festa Via Pontica a zahrnuje program all inclusive. Cena tohoto zájezdu je pouze 7990 Kč a odlet je zajištěn z Prahy. Pokud máte zájem, neváhejte, k dispozici jsou už poslední volná místa.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pomorie je příjemné bulharské letovisko, které nabízí mnoho možností pro turisty. Je známé především díky svému léčivému bahnu a solnému jezeru. V okolí můžete navštívit například místní solnou fabriku, kde se dozvíte více o těžbě a zpracování soli. Kromě toho je zde také malebné historické centrum s úzkými uličkami a tradičními bulharskými domy. Na pláži si pak můžete užít příjemného odpočinku nebo se věnovat různým vodním sportům. Pomorie je tak ideální destinací pro ty, kteří si chtějí užít pohodovou dovolenou u moře a zároveň objevovat místní zajímavosti.

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte a využijte možnosti last minute dovolené v Bulharsku. Pomorie vám nabídne příjemné pláže, historické památky a mnoho dalšího, a to vše za velmi atraktivní cenu. Zarezervujte si své místo ještě dnes a zažijte nezapomenutelnou dovolenou u Černého moře.

dovolená Bulharsko
dovolená Pomorie

Levná dovolená Bulharsko, Pomorie

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

27.6.2023 – 3.7.2023

7990 Kč

obrazek 136

4* Ubytování:
Festa Via Pontica – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Festa Via Pontica
další termíny

Stravování:
ultra all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Pomorie na 7 dní v termínu 27.6.2023 – 3.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Festa Via Pontica včetně programu all inclusive za 7990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Pomorie — | další nabídky od Invia.cz