Tunisko11 dní v Tunisku s all inclusive jen za 8990 Kč -...

11 dní v Tunisku s all inclusive jen za 8990 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás skvělý tip na levnou dovolenou v oblíbeném tuniském letovisku Monastir, kde můžete v termínu 15.5.2024 – 25.5.2024 strávit 11 dní ve 4* hotelu Delphin Habib. Součástí zájezdu je program all inclusive a letecká doprava z Prahy. Čena činí pouhých 8990 Kč a zahrnuje výraznou slevu 55%. Zájezd pořádá cestovní kancelář Blue Style. S případnou rezervací neváhejte, místa rychle mizí!

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Monastir je město plné kultury a historie. Můžete tu navštívit impozantní mauzoleum Habiba Bourguiby, prvního prezidenta Tuniska, které je významným pietním místem a zároveň architektonickým skvostem. K návštěvě vybízí i Ribat, jedna z nejlépe zachovaných opevněných vojenských staveb ve Středomoří, která kdysi sloužila jak pro náboženské, tak pro vojenské účely. Monastir je ale v první řadě ideální destinací s nádhernými plážemi. K těm nejlepším patří například pláže v nedalekém letovisku Skanes, kde si můžete užívat vodní sporty nebo prostě jen tak relaxovat pod slunečníkem. A nezapomeňte také ochutnat místní speciality – ryby a mořské plody, které jsou vždy čerstvé a připravené v tradičním tuniském stylu. Monastir nabízí něco pro každého a stane se vaší nezapomenutelnou dovolenou.

Levný zájezd do hotelu: Delphin Habib - Tunisko, Monastir,

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Monastir na 11 dní v termínu 15.5.2024 – 25.5.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Delphin Habib a programem all inclusive za 8990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Tunisku
» Důležité kontakty v Tunisku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Tunisku
» Fauna v Tunisku
» Flora v Tunisku
» Doprava v Tunisku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Tunisku
» Tunisko – last minute
» Tunisko – first minute
» Hodnocení hotelů v Tunisku

— last minute dovolená Tunisko, Monastir — | další nabídky od Invia.cz