AlbánieAlbánie, Durrës: Levná first minute dovolená za 11290 Kč - koncem května...

Albánie, Durrës: Levná first minute dovolená za 11290 Kč – koncem května letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Na přelomu května a června se můžete vydat s cestovní kanceláří Čedok na levnou dovolenou do Albánie, kde vás čeká týdenní pobyt v letovisku Durrës. First minute zájezd s termínem konání 30.5. – 6.6.2024 nabízí ubytování ve 4* hotelu Adria Palace s programem all inclusive. Užijete si zde nejen pohodlí a skvělé služby, ale také nádherné pláže a azurové moře, které Albánii obklopuje. Cena zájezdu činí 11290 Kč a zahrnuje leteckou dopravu z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Durrës je druhé největší město Albánie a jedno z nejstarších měst na Balkáně. Nabízí bohatou historii a řadu kulturních památek. Mezi hlavní atrakce města patří antické amfiteátrum, jedno z největších na Balkánském poloostrově, které „přenese“ návštěvníky zpět do dob Římské říše. Ujít byste si neměli nechat ani návštěvu Archeologického muzea, které vás seznámí s bohatou historií této oblasti. Přímořská promenáda je pak ideálním místem pro večerní procházky. Nabízí nejen krásné výhledy na Jaderské moře, ale také tu najdete řadu restaurací a kaváren s tradičními albánskými specialitami. Milovníkům přírody zase doporučujeme výlet do národního parku Llogara s nádhernými horskými výhledy a čistým vzduchem. Albánské letovisko Durrës je destinací, která nabízí bohaté možnosti pro každého cestovatele, ať už má rád historii, přírodu, nebo jen relax na pláži.

Levná dovolená ve 4* hotelu Adria Palace - Albánie, Durrës

Tato nabídka (last minute dovolená Albánie, Durrës na 8 dní v termínu 30.5.2024 – 6.6.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Adria Palace (Ex. Rinia 2) a programem all inclusive za 11290 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Albánie
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Albánii
» Důležité kontakty v Albánii
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Albánii
» Fauna v Albánii
» Flora v Albánii
» Doprava v Albánii
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Albánii
» Albánie – last minute
» Albánie – first minute
» Hodnocení hotelů v Albánii

— last minute dovolená Albánie, Durrës — | další nabídky od Invia.cz