TuniskoDjerbaAll inclusive letecký zájezd na Djerbu doslova za pár korun - 8...

All inclusive letecký zájezd na Djerbu doslova za pár korun – 8 dní letecky z Prahy už tuto sobotu

Levná dovolená vyhledávač

Necelých 7000 Kč vám stačí na levnou týdenní dovolenou v Tunisku, kam se můžete vydat už tuto sobotu s cestovní kanceláří Blue Style. Čeká vás pobyt na ostrově Djerba s ubytováním ve 4* hotelu Dar Djerba Resort Narjess, který se nachází přímo u pláže s jemným pískem. Součástí balíčku s cenou 6990 Kč je program all inclusive a letecká doprava z Prahy. Těšit se můžete nejen na komfortní ubytování, ale i na relaxaci v Thalasso & wellness centru nebo na sportovní vyžití při aktivitách jako je potápění či windsurfing. Zájezd je vhodný pro všechny věkové kategorie a koná se v termínu  20. – 27.4.2024.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ostrov Djerba je známý nádhernými plážemi a bohatou historií. Turistům nabízí nespočet aktivit a míst k poznávání. Pro milovníky historie je nezbytnou zastávkou hlavní město ostrova, Houmt Souk, kde si můžete prohlédnout tradiční trhy a užít si autentickou atmosféru tuniských bazarů. Djerba je také domovem několika významných synagog, včetně jedné z nejstarších synagog na světě – El Ghriba. Přírodní rezervace Dar Essalem je zase ideálním místem pro odpočinek a pozorování místní flóry a fauny. Ať už si přejete odpočinek na bílých písečných plážích nebo objevování zdejších kulturních památek, Djerba vám nabídne obojí.

Levný zájezd do hotelu Dar Djerba Resort Narjess - Tunisko, Djerba

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Djerba na 8 dní v termínu 20.4.2024 – 27.4.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Dar Djerba Resort Narjess a programem all inclusive za 6990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Tunisku
» Důležité kontakty v Tunisku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Tunisku
» Fauna v Tunisku
» Flora v Tunisku
» Doprava v Tunisku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Tunisku
» Tunisko – last minute
» Tunisko – first minute
» Hodnocení hotelů v Tunisku

— last minute dovolená Tunisko, Djerba — | další nabídky od Invia.cz