BulharskoBulharsko - Nessebar: Levná týdenní all inclusive dovolená za 16490 Kč! 🌞🏖️✈️

Bulharsko – Nessebar: Levná týdenní all inclusive dovolená za 16490 Kč! 🌞🏖️✈️

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si koncem srpna levnou dovolenou v Bulharsku v krásném historickém městě Nessebar. Zájezd na 7 dní v termínu 25.8.2023 – 31.8.2023 zahrnuje kompletní služby pořádající cestovní kanceláře včetně ubytování ve 4* hotelu Festa Panorama s program all inclusive za celkovou cenu 16490 Kč. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Bulharsko je zemí s bohatou historií, a Nessebar není výjimkou. Toto malebné město na pobřeží Černého moře je známé svými starobylými památkami, které jsou zapsané na seznamu UNESCO. Při procházce úzkými uličkami Nessebaru ucítíte atmosféru minulých staletí. Díky svému poloostrovnímu umístění nabízí město také nádherné pláže, které jsou ideálním místem pro odpočinek. Během dovolené se můžete těšit na bohatý program all inclusive, který zahrnuje pestrou nabídku místních specialit. Můžete si také vychutnat klidné večery při západu slunce nad mořem. Nechte se okouzlit krásou Nessebaru a zažijte nezapomenutelnou dovolenou plnou poznávání a relaxace.

dovolená Bulharsko
dovolená Nesebar

Levná dovolená Bulharsko, Nesebar

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

25.8.2023 – 31.8.2023

16490 Kč

Festa Panorama, levné Bulharsko, Nesebar, Nessebar

4* Ubytování:
Festa Panorama – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Festa Panorama
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Nesebar na 7 dní v termínu 25.8.2023 – 31.8.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Festa Panorama a programem all inclusive za 16490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Nesebar — | další nabídky od Invia.cz