Zanzibar a TanzanieZanzibarExotická dovolená na Zanzibaru v letovisku Jambiani s polopenzí a pláží u...

Exotická dovolená na Zanzibaru v letovisku Jambiani s polopenzí a pláží u hotelu za 22990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte exotickou dovolenou plnou slunce, moře a památek, Zanzibar v Tanzanii je skvělou volbou. Pokud se rozhodnete vyrazit na 9 dní do této krásné destinace v termínu 4.4.2023 – 12.4.2023, můžete si za 22990 Kč zarezervovat pobyt ve 4* hotelu Sea View Lodge v letovisku zvaném Jambiani. Tento menší komplex bungalovů s pouhými 18 pokoji se nachází v tropické zahradě přímo u pláže, cca 55 km od Stone Town a cca 50 km od letiště.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Jambiani je skvělou volbou pro ty, kdo hledají klidnou dovolenou. Přímo u hotelu se nachází veřejná písčitá pláž, kde můžete trávit celé dny odpočinkem na lehátkách. Slunečníky a osušky jsou pro hosty k dispozici zdarma. Můžete se také vydat na procházku do města Jambiani, kde objevíte místní kulturu a tradice, nebo si pronajmout kajak a prozkoumat okolí na vlastní pěst.

Kromě toho nabízí hotel Sea View Lodge i bohaté vybavení, jako jsou bazén, vířivka, restaurace, plážový bar a butik. V celém areálu je k dispozici zdarma WiFi, můžete tak zůstat v kontaktu se svými blízkými. Tento pobyt je k dispozici za velmi atraktivní cenu 22990 Kč a odlet je z Prahy.

dovolená Zanzibar a Tanzanie
od Invia.cz

Levná dovolená Zanzibar a Tanzanie, Zanzibar

letecky na 9 dní s polopenzí

4.4.2023 – 12.4.2023

22990 Kč

obrazek 6

4* Ubytování:
Sea View Lodge

další termíny
Sea View Lodge

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Zanzibar a Tanzanie, Zanzibar na 9 dní s polopenzí za 22990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Zanzibar, Sea View Lodge — | další nabídky od Dovolena.cz