TureckoTurecká riviéraLuxusní dovolená na Turecké riviéře v 5* hotelu Holiday Garden Resort s...

Luxusní dovolená na Turecké riviéře v 5* hotelu Holiday Garden Resort s programem all inclusive za 10195 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte luxusní dovolenou s nekonečným množstvím aktivit a pohodlím, hotel Holiday Garden Resort na Turecké riviéře je tím pravým místem pro vás. Toto 5* zařízení nabízí širokou škálu služeb a aktivit, včetně 24-hodinové recepce, několika restaurací, barů, vnitřního a venkovního bazénu, dětského bazénu, aquaparku, wellness centra, fitness centra a mnoho dalšího. Kromě toho je v hotelu také řada možností sportovního vyžití včetně tenisových kurtů, stolního tenisu, volejbalu, basketbalu a vodních sportů. Pokud hledáte spíše odpočinek, můžete zarelaxovat v sauně, při masážích nebo na soukromé písčité pláži, která leží přímo u hotelu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Holiday Garden Resort se nachází v blízkosti několika měst, jako jsou Avsallar, Side a Alanya, což vám dává možnost prozkoumat místní kulturu a tradice. Pokud rádi nakupujete, najdete v těchto městech spoustu obchodů a trhů, kde si můžete zakoupit místní suvenýry a speciality. Hotel se nachází jen 85 km od mezinárodního letiště Antalya.

Na pláži, která leží přímo u hotelu, jsou k dispozici lehátka, matrace a slunečníky zdarma, stejně jako na bazénu. Pokud si chcete vyzkoušet nějaké vodní sporty, jsou k dispozici přímo na pláži. Hotelové služby jsou doplněny o vše, co byste mohli potřebovat. K dispozici prádelna, čistírna, parkoviště a wifi připojení. Všechny tyto prvky vytvářejí skvělé podmínky pro nezapomenutelnou dovolenou na Turecké riviéře v luxusním hotelu Holiday Garden Resort.

dovolená Turecko
dovolená Turecká riviéra

Levná dovolená Turecko, Turecká riviéra

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

6.5.2023 – 13.5.2023

10195 Kč

obrazek 5

5* Ubytování:
Holiday Garden Resort – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Holiday Garden Resort
další termíny

Stravování:
ultra all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
pobytový
u moře

Tato nabídka (dovolená Turecko, Turecká riviéra na 8 dní v termínu 6.5.2023 – 13.5.2023 s ubytováním v 5* hotelu Holiday Garden Resort včetně programu all inclusive za 10195 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— dovolená Turecko, Turecká riviéra — | další nabídky od Invia.cz