ItálieSicílieItalská Sicílie: 9 dní all inclusive ve 4* hotelu za pouhých 14990...

Italská Sicílie: 9 dní all inclusive ve 4* hotelu za pouhých 14990 Kč! Letecky z Prahy – rezervujte hned!

Levná dovolená vyhledávač

Neváhejte a uchopte jedinečnou příležitost strávit 9 dní na malebné Sicílii, která patři nejžádanějším italským destinacím. Tento last minute zájezd od cestovní kanceláře Čedok se koná v termínu 31.5 –  8.6. 2024 a zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Zahira Resort včetně programu all inclusive. Odlet je z Prahy. Celá dovolená je nyní nabízena za atraktivní cenu 14990 Kč, která zahrnuje i slevu 26% oproti původní ceně.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Sicílie je největší ostrov ve Středozemním moři. Je to skvělé místo pro milovníky historie, přírody i gastronomie. K návštěvě vybízí například hlavní město Palermo se svými historickými paláci a kostely, ale také starobylé město Taormina, které se pyšní antickým divadlem a úchvatným výhledem na moře a sopku Etnu. Ta je nejvyšší a nejaktivnější sopkou v Evropě a můžete na ní podniknout nezapomenutelné trekové túry. Sicílie je také proslulá výrobou vynikajících vín.

Pokud se rozhodnete strávit na Sicílii svoji dovolenou, pak si užijte nekonečné pláže s křišťálově čistou vodou, které jsou ideální pro odpočinek a vodní sporty. Nezapomeňte ochutnat místní speciality jako arancini, cannoli nebo čerstvé mořské plody, které završí vaši návštěvu této úchvatné destinace.

Levná dovolená v hotelu Zahira Resort - Itálie, Sicílie, Tre Fontane

Tato nabídka (last minute dovolená Itálie, Sicílie na 9 dní v termínu 31.5.2024 – 8.6.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Zahira Resort a programem all inclusive za 14990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Itálie
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Itálii
» Důležité kontakty v Itálii
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Itálii
» Fauna v Itálii
» Flora v Itálii
» Doprava v Itálii
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Itálii
» Itálie – last minute
» Itálie – first minute
» Hodnocení hotelů v Itálii

— last minute dovolená Itálie, Sicílie — | další nabídky od Invia.cz