Kanárské ostrovyLanzaroteKanárský ostrov Lanzarote na 9 dní s all inclusive za 12990 Kč...

Kanárský ostrov Lanzarote na 9 dní s all inclusive za 12990 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Za méně než poloviční cenu zakoupíte právě teď u cestovní agentury Invia.cz levný zájezd na Kanárské ostrovy, kde můžete strávit týdenní pobyt na ostrově Lanzarote. Dovolená zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Morromar The Home Collection s programem all inclusive. Hotel nabízí komfortní ubytování s nádhernými výhledy na Atlantský oceán. Termín zájezdu je 8. – 16.5.2024 a místem odletu z České republiky Praha. Cena činí skvělých 12990 Kč a zahrnuje slevu 51%. Tento atraktivní balíček je ideální volbou pro všechny, kdo si chtějí užít slunce a moře bez zbytečných starostí.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kanárský ostrov Lanzarote je známý svou jedinečnou vulkanickou krajinou, která je často přirovnávána k povrchu Marsu. Navštívit tu můžete například Národní park Timanfaya s geotermálními aktivitami a užít si v něm jízdu na velbloudech přes lávová pole. Nezapomeňte také zavítat do fascinujícího jeskynního systému Cueva de los Verdes vytvořeného lávovými toky. Pro milovníky umění bude povinností navštěva míst s díly místního umělce Césara Manriquea, jehož vliv je vidět po celém ostrově, a to včetně jeho domova přeměněného na muzeum. Lanzarote nabízí také skvělé možnosti pro potápění a šnorchlování, zvláště u populárního letoviska Playa Blanca, kde můžete obdivovat bohatý podmořský život. Ať už se rozhodnete pro odpočinek na plážích s černým pískem nebo obdivování přírodních divů, Lanzarote vám nabídne dovolenou plnou dobrodružství a krás.

Levná dovolená v hotelu Morromar The Home Collection - Kanárské ostrovy, Lanzarote, Puerto del Carmen

Tato nabídka (last minute dovolená Kanárské ostrovy, Lanzarote na 9 dní v termínu 8.5.2024 – 16.5.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Morromar The Home Collection a programem all inclusive za 12990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kanárské ostrovy
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví na Kanárských ostrovech
» Důležité kontakty na Kanárských ostrovech
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas na Kanárských ostrovech
» Fauna na Kanárských ostrovech
» Flora na Kanárských ostrovech
» Doprava na Kanárských ostrovech
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená na Kanárských ostrovech
» Kanárské ostrovy – last minute
» Kanárské ostrovy – first minute
» Hodnocení hotelů na Kanárských ostrovech

— last minute dovolená Kanárské ostrovy, Lanzarote — | další nabídky od Invia.cz