ŘeckoZakynthosNeodolatelná last minute nabídka: 8 dní na Zakynthosu za pouhých 7990 Kč,...

Neodolatelná last minute nabídka: 8 dní na Zakynthosu za pouhých 7990 Kč, letecky z Prahy!

Levná dovolená vyhledávač

Skvělý zájezd do Řecka na ostrov Zakynthos si můžete užít v termínu 31.5. – 7.6.2024. Tento týdenní last minute pobyt zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Chryssi Akti, který se nachází přímo u písečné pláže a jen 100 metrů od živého centra letoviska. Hotel je ideálním výchozím bodem pro poznávání krás ostrova. Cena zájezdu činí 7990 Kč a zahrnuje stravování formou snídaně a leteckou dopravu z Prahy. Užijte si pohodlí a krásy Zakynthosu bez starostí s komfortním ubytováním a příjemnou atmosférou.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ostrov Zakynthos je jedním z nejkrásnějších ostrovů Řecka. Nabízí nádherné pláže s křišťálově čistou vodou, ke kterým paří i slavná pláž Navagio, která proslula vrakem lodi a okouzlujícími výhledy z útesu. Ostrov je také domovem chráněného druhu mořských želv Karet obecných, které lze pozorovat na pláži Gerakas. Milovníkům přírody doporučujeme návštěvu Modré jeskyně na severním cípu ostrova, kde se odlesky moře odrážejí od skalnatých stěn a vytvářejí fascinující vizuální efekt. Kromě přírodních láká Zakynthos i na bohaté kulturní dědictví včetně venkovských klášterů a tradičních vesnic. Výlet lodí kolem ostrova nebo pěší túra na vrcholky kopců pak nabízejí nádherné panoramatické výhledy a nezapomenutelné zážitky.

Levná dovolená v hotelu Chryssi Akti - Řecko, Zakynthos, Argassi

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Zakynthos na 8 dní v termínu 31.5.2024 – 7.6.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Chryssi Akti včetně snídaně za 7990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Řecku
» Důležité kontakty v Řecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Řecku
» Fauna v Řecku
» Flora v Řecku
» Doprava v Řecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Řecku
» Řecko – last minute
» Řecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Řecku

— last minute dovolená Řecko, Zakynthos — | další nabídky od Invia.cz