Kanárské ostrovyTenerifeKanárské ostrovy se slevou 46%: Týdenní all inclusive pobyt na Tenerife jen...

Kanárské ostrovy se slevou 46%: Týdenní all inclusive pobyt na Tenerife jen za 10490 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Přinášíme vám parádní last minute zájezd na Kanárské ostrovy, kde můžete v termínu 12. – 19.5.2024 strávit týden levné dovolené na největším kanárském ostrově Tenerife. Nabídka zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Blue Sea Costa Jardin & Spa (dříve známém jako Diverhotel Tenerife Spa & Garden) a program all inclusive. Hotel se nachází v krásném prostředí severní části ostrova a nabízí širokou škálu wellness a rekreačních služeb, včetně lázeňských procedur a bazénů. Odlet je z Prahy a cena činí po parádní slevě ve výši 46% 10490 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tenerife je ideální destinace pro milovníky přírody, pláží a kultury. Hlavním turistickým lákadlem je nádherný Národní park Teide, jehož součístí je i nejvyšší hora Španělska – sopka Pico del Teide. Odvážnější návštěvníci mohou na vrchol sopky vystoupat a užít si nezapomenutelný výhled na ostrov a jeho okolí. Nemůžeme opomenout ani nádherné pláže s černým vulkanickým pískem, jako jsou Playa de la Arena nebo Playa Jardin. Milovníkům historie pak doporučujeme navštěvu historického centra města La Laguna, které je zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Nezapomeňte také ochutnat místní gastronomii, která je plná vynikajících ryb a mořských plodů, doplněná tradičními kanárskými bramborami „papas arrugadas“ s pikantní omáčkou „mojo“.

Levný zájezd do 4* hotelu Blue Sea Costa Jardin & Spa (ex. Diverhotel Tenerife Spa & Garden) - Kanárské ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz

Tato nabídka (last minute dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife na 8 dní v termínu 12.5.2024 – 19.5.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Blue Sea Costa Jardin & Spa (Ex. Diverhotel Tenerife Spa & Garden) a programem all inclusive za 10490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kanárské ostrovy
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví na Kanárských ostrovech
» Důležité kontakty na Kanárských ostrovech
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas na Kanárských ostrovech
» Fauna na Kanárských ostrovech
» Flora na Kanárských ostrovech
» Doprava na Kanárských ostrovech
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená na Kanárských ostrovech
» Kanárské ostrovy – last minute
» Kanárské ostrovy – first minute
» Hodnocení hotelů na Kanárských ostrovech

— last minute dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife — | další nabídky od Invia.cz