BulharskoLast minute dovolená do Bulharska: Primorsko - 8 dní, all inclusive, za...

Last minute dovolená do Bulharska: Primorsko – 8 dní, all inclusive, za 10000 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Za rovných 10 tisíc korun si můžete užít skvělou last minute dovolenou v bulharském letovisku Primorsko. Termín zájezdu je od 13.7.2023 do 20.7.2023 a zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Belitsa s programem all inclusive. Navíc, letecká doprava z Prahy jsou součástí nabídky. Hotel Belitsa je oblíbeným ubytovacím zařízením, které se nachází v klidné části letoviska.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Bulharsko je skvělou destinací pro letní dovolenou. Primorsko, ležící na bulharském pobřeží Černého moře, nabízí nádherné pláže a příjemné středomořské podnebí. Oblast je bohatá na krásné přírodní scenérie a je ideálním místem pro milovníky vodních sportů. Kromě plážové relaxace si můžete také vychutnat tradiční bulharskou kuchyni a prozkoumat okolní památky a zajímavosti.

Hotel Belitsa poskytuje pohodlné ubytování a výborné služby. Můžete se těšit na moderně vybavené pokoje s vlastní koupelnou a klimatizací. Najdete zde bazén, wellness centrum, restauraci a další vybavení pro maximální komfort během pobytu. Klidná lokalita zaručuje ideální podmínky pro relaxaci a odpočinek, zatímco v blízkém okolí jsou různé obchody, restaurace a zábavní aktivity. Připravte se na nezapomenutelnou dovolenou plnou zábavy a relaxace v překrásném bulharském letovisku Primorsko!

dovolená Bulharsko
dovolená Primorsko

Levná dovolená Bulharsko, Primorsko

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

13.7.2023 – 20.7.2023

10000 Kč

Last minute dovolená Belitsa, Bulharsko, Primorsko

3* Ubytování:
Belitsa – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Belitsa
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Primorsko na 8 dní v termínu 13.7.2023 – 20.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Belitsa a programem all inclusive za 10000 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Primorsko — | další nabídky od Invia.cz