KubaLast minute dovolená na Kubě: 12 dní ve 4* hotelu s all...

Last minute dovolená na Kubě: 12 dní ve 4* hotelu s all inclusive za 25600 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud plánujete dovolenou na slunné Kubě, neváhejte a zarezervujte si last minute pobyt v letovisku Varadero na poloostrově Hicacos! Toto letovisko nabízí nádherné pláže, azurově čistou vodu Atlantského oceánu a mnoho turistických lákadel, která rozhodně stojí za návštěvu. V termínu od 27.3.2023 do 7.4.2023 si můžete užít 12 dní v luxusním 4* hotelu Be Live Experience Tuxpan s programem all inclusive za pouhých 25600 Kč. A to včetně letecké dopravy z Prahy!

Kuba je známá svou bohatou historií a kulturou, a pokud se vydáte do Varadera, rozhodně byste neměli vynechat některé z místních turistických atrakcí. Na výlet se můžete vydat do Guamá, kde se nachází krokodýlí farma nebo do Zátoky Sviní, kde se odehrála slavná invaze v roce 1961.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Jedním z nejlepších výletů na Kubě je návštěva panenského ostrova Cayo Blanco. Tento ostrov je plný bílých pláží a azurové vody, která vás doslova uchvátí. K výletu můžete využít katamarán, kterým se dostanete na ostrov rychle a pohodlně. Vychutnejte si plavbu po moři, krásné pláže ostrova nebo šnorchlování v korálových útesech.

A co se týče ubytování, hotel Be Live Experience Tuxpan je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí být blízko k moři a zároveň si užít pohodlný pobyt s programem all inclusive. Hotel nabízí různé typy pokojů. Všechny jsou vkusně zařízené a vybavené moderními prvky, které zajistí pohodlný pobyt. V hotelu najdete také bazén, spa centrum a další atrakce, které vám umožní plně si užít vaši dovolenou na Kubě.

dovolená Kuba
dovolená Varadero

Levná dovolená Kuba, Varadero

letecky z Prahy na 12 dní s all inclusive

27.3.2023 – 7.4.2023

25600 Kč

obrazek 42

4* Ubytování:
Be Live Experience Tuxpan – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Be Live Experience Tuxpan
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
pobytový
u moře

Tato nabídka (dovolená Kuba, Varadero na 12 dní v termínu 27.3.2023 – 7.4.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Be Live Experience Tuxpan a programem all inclusive za 25600 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kuba


— dovolená Kuba, Varadero — | další nabídky od Invia.cz