ŠpanělskoMallorcaLast minute dovolená na Mallorce: Pláž, výhledy, polopenze, odlet z Brna, cena...

Last minute dovolená na Mallorce: Pláž, výhledy, polopenze, odlet z Brna, cena od 8990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud si přejete strávit dovolenou na krásném ostrově Mallorca, měli byste využít aktuální last minute nabídku od Čedoku. Rezervujte si právě teď za atraktivní cenu 8990 Kč 9denní zájezd s ubytováním ve 3* hotelu Bellevue Belsana, který vám poskytne panoramatický výhled na moře. Tato atraktivní nabídka s termínem pobytu 28. června 2023 až 6. července 2023 zahrnuje polopenzi a odlet z brněnského letiště.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Mallorca, španělský ostrov, je vyhledávanou destinací turistů díky svým krásným plážím, úchvatným výhledům a přátelské atmosféře. Hotel Bellevue Belsana se nachází jen 200 metrů od nejbližších obchodů a barů, což zajišťuje snadnou dostupnost všech potřebných služeb. Pro rodiny s dětmi je Mallorca ideálním místem, protože nabízí širokou škálu animačních programů, které zajistí zábavu pro malé návštěvníky.

Mallorca vám nabídne nezapomenutelnou dovolenou plnou zábavy, krásy a odpočinku. Vydejte se na tento skvělý last minute zájezd a zažijte nezapomenutelné chvíle na tomto španělském ostrově.

dovolená Španělsko
dovolená Mallorca

Levná dovolená Španělsko, Mallorca

last minute

letecky z Brna na 9 dní s polopenzí

28.6.2023 – 6.7.2023

8990 Kč

obrazek 143

3* Ubytování:
Bellevue Belsana – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Bellevue Belsana
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Španělsko, Mallorca na 9 dní v termínu 28.6.2023 – 6.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Bellevue Belsana a stavováním formou polopenze za 8990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Španělsko


— last minute dovolená Španělsko, Mallorca — | další nabídky od Invia.cz