TureckoLast minute dovolená Turecko: Kemer, 8 dní ve 4* hotelu s all...

Last minute dovolená Turecko: Kemer, 8 dní ve 4* hotelu s all inclusive za 10872 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Turecké letovisko Kemer vás zve na levnou dovolenou plnou zážitků a relaxace. Máte-li chuť na rychlou a cenově výhodnou dovolenou, pak pro vás máme právě teď skvělou nabídku. Last minute zájezd do Turecka, do letoviska Kemer na 8 dní v termínu od 7.7.2023 do 14.7.2023. Vydejte se do této exotické destinace a užijte si krásné chvíle na prosluněných plážích Středozemního moře.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ubytování je zajištěno ve 4* hotelu Astoria, který se nachází v blízkosti pláže. V rámci tohoto zájezdu máte nárok na program all inclusive. Užijte si bohatou nabídku jídel, občerstvující nápoje a večerní zábavu, aniž byste museli přemýšlet o dalších výdajích. A co je nejlepší, tuto nabídku můžete získat za skvělou cenu 10872 Kč, a to včetně slevy 48%.

V termínu dovolené se můžete těšit na příjemné letní počasí. Průměrné teploty se v Turecku se pohybují kolem 30 °C – idelální pro osvěžující koupání ve Středozemním moři.

Turecko je bohaté na turistické atrakce a historická místa, která stojí za návštěvu. Můžete se vydat na prohlídku starobylého města Olympos, navštívit antické památky nebo se projet na lodích po pobřeží a obdivovat krásy tureckého pobřeží. Nezapomeňte také ochutnat místní speciality turecké kuchyně, které vás ohromí svou vůní a chutí. Turecko je zemí s bohatou historií a pohostinnými obyvateli, kteří vás přivítají s úsměvem na tváři.

dovolená Turecko
dovolená Kemer

Levná dovolená Turecko, Kemer

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

7.7.2023 – 14.7.2023

10872 Kč

obrazek 175

4* Ubytování:
Astoria – ukázat na mapě

Astoria
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Kemer na 8 dní v termínu 7.7.2023 – 14.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Astoria a programem all inclusive za 10872 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Kemer — | další nabídky od Invia.cz