EgyptLast minute dovolená v Egyptě: 8 dní v Safaze ve 4* hotelu...

Last minute dovolená v Egyptě: 8 dní v Safaze ve 4* hotelu Menaville s all inclusive za 11246 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si letní prázdniny v Egyptě s touto skvělou last minute nabídkou! Pokud stále váháte, kam vyrazit na dovolenou, přinášíme vám tento tip. Letecký zájezd z Prahy do Safagy na 8 dní od 9.7.2023 do 16.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Menaville a programem all inclusive za parádní cenu 11246 Kč!

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Egypt je fascinující země, která nabízí bohatou historii, nádherné pláže a úchvatné podmořské scenérie. Safaga, město na pobřeží Rudého moře, je ideálním místem pro dovolenou, zejména pro milovníky potápění a šnorchlování. Tato oblast je známá svými korálovými útesy s pestrou faunou a flórou. Nezapomeňte si vzít šnorchlovací masku, abyste mohli prozkoumat fascinující podvodní svět, který Safaga nabízí.

Hotel Menaville je luxusní 4* hotel s veškerým moderním vybavením. Můžete si zde vychutnat relaxaci u bazénu, konzumovat vynikající jídlo v hotelové restauraci a užívat si pohodlí prostorných pokojů. Díky programu all inclusive se nemusíte starat o jídlo ani pití – je již zahrnuto v ceně. Hotelový personál je vstřícný a ochotný.

dovolená Egypt
dovolená Safaga

Levná dovolená Egypt, Safaga

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

9.7.2023 – 16.7.2023

11246 Kč

Menaville, Egypt, Safaga, Safaga

4* Ubytování:
Menaville – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Menaville
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Safaga na 8 dní v termínu 9.7.2023 – 16.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Menaville a programem all inclusive za 11246 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Safaga — | další nabídky od Invia.cz