ŘeckoKarpathosLast minute dovolená v Řecku: Karpathos na 15 dní za skvělou cenu...

Last minute dovolená v Řecku: Karpathos na 15 dní za skvělou cenu 12790 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Právě teď můžete využít poslední volná místa a za skvělou cenu 12790 Kč vyrazit na 15 denní levnou dovolenou na řecký ostrov Karpathos. Termín zájezdu s odletem z Prahy je 14.7.2023 – 28.7.2023. Součástí dovolené je ubytování je hotelu White Castle.

Karpathos je ostrov ležící v Egejském moři, který je známý svou nádhernou přírodou a klidnou atmosférou. Během pobytu zde si můžete užít nekonečné pláže s azurově modrou vodou a jemným pískem. Mezi ty oblíbené patří zejména Apella Beach, Achata Beach a Kyra Panagia Beach. Pro ty, kteří hledají dobrodružství, je tu také možnost vyzkoušet windsurfing nebo potápění.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Vilka, ve které budete ubytováni, je postavena nedaleko zálivu Potali na východě od centra vesničky Lefkos. Tato lokalita poskytuje klid a pohodu. Najdete zde také tradiční taverny a restaurace, kde si můžete vychutnat řeckou kuchyni a ochutnat místní speciality. Karpathos je ideálním místem pro ty, kteří chtějí uniknout rušnému životu a strávit dovolenou v příjemném prostředí s výhledem na krásy řeckého ostrova.

dovolená Řecko
dovolená Karpathos

Levná dovolená Řecko, Karpathos

last minute

letecky z Prahy na 15 dní

14.7.2023 – 28.7.2023

12790 Kč

Last minute White Castle, Řecko, Karpathos

Ubytování:
White Castle – ukázat na mapě
hodnocení 4.5 z 5 – skvělé

White Castle
další termíny

Stravování:
bez stravy

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Karpathos na 15 dní v termínu 14.7.2023 – 28.7.2023 s ubytováním v hotelu White Castle za 12790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Karpathos — | další nabídky od Invia.cz