TureckoLast minute dovolená v Turecku: 7 dní v Alanyi ve 4* hotelu...

Last minute dovolená v Turecku: 7 dní v Alanyi ve 4* hotelu s polopenzí za 14990 Kč!“ 🌞🏝️✨

Levná dovolená vyhledávač

Za skvělou cenu 14990 Kč můžete právě teď zakoupit levný zájezd do Turecka! Vydejte se na nezapomenutelnou last minute dovolenou do krásného tureckého letoviska Alanya, a to na 7 dní v termínu od 9.8.2023 do 15.8.2023. Tato atraktivní nabídka zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Grand Okan, který je známý svou kvalitou a pohodlím. Kromě toho vás čeká stravování formou polopenze. To vše za bezkonkurenční cenu 14990 Kč včetně letecké dopravy z Prahy! Tento zájezd je zvýhodněn slevou 42% a pořádá ho renomovaná cestovní kancelář Blue Style.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

V Alanyi si užijete nejen krásné pláže a azurové moře, ale také fascinující historii a kulturu Turecka. Alanya je starobylé město s bohatou minulostí a jedním z jejích nejznámějších symbolů je pevnost, která se tyčí nad městem a nabízí úchvatné panoramatické výhledy na okolní krajinu. Můžete se také vydat do starobylého amfiteátru, kde se dříve odehrávaly divadelní představení a gladiátorské zápasy. A pokud máte rádi přírodu, nezapomeňte navštívit překrásné Jeskyně Damlatas, které skrývají unikátní stalaktity a stalagnity. Pro milovníky nákupů je tu řada trhů a obchůdků nabízejících tradiční zboží a suvenýry. Zažijte nezapomenutelnou dovolenou plnou dobrodružství a relaxace v nádherné Alanyi!

dovolená Turecko
dovolená Alanya

Levná dovolená Turecko, Alanya

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s polopenzí

9.8.2023 – 15.8.2023

14990 Kč

Last minute zájezd Grand Okan, Turecko, Alanya

4* Ubytování:
Grand Okan – ukázat na mapě
hodnocení 4.7 z 5 – skvělé

Grand Okan
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Alanya na 7 dní v termínu 9.8.2023 – 15.8.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Grand Okan a stavováním formou polopenze za 14990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz