Spojené arabské emirátyLast minute dovolená v Umm Al Quwain za 14290 Kč: Exotika a...

Last minute dovolená v Umm Al Quwain za 14290 Kč: Exotika a relaxace s odletem z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Využijte jedinečné příležitosti strávit 8 dní levné dovolené v exotických Spojených arabských emirátech v období od 17.3.2024 do 24.3.2024. Čeká vás ubytování ve 4* hotelu Pearl, který se pyšní vynikající polohou přímo u pláže v klidné oblasti Umm Al Quwain. Za skvělou cenu 14290 Kč, která zahrnuje slevu 44 % z původní ceny, je tento zájezd skvělou volbou pro ty, kdo hledají relaxaci i dobrodružství. Letecká doprava je zajištěna z Prahy. Hotel Pearl nabízí komfortní ubytování včetně stravování formou snídaně, skvělé služby, přístup k nádherným plážím a pěkným bazénům, které jsou ideálním místem pro odpočinek.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Umm Al Quwain, nejmenší ze sedmi emirátů, nabízí jedinečnou kombinaci klidu a půvabu, která je v ostrém kontrastu s ruchem větších měst jako Dubaj nebo Abu Dhabi. Návštěvníci zde mohou objevovat místní trhy, historické pevnosti a nezapomenutelnou pouštní krajinu. Jednou z hlavních atrakcí je Dreamland Aqua Park, patřící k největším vodním parkůu v UAE, který nabízí zábavu pro celou rodinu. Pro milovníky historie je tu pevnost Umm Al Quwain, která sloužila jako rezidence vládnoucí rodiny a nyní je domovem místního muzea. Pro ty, kdo hledají dobrodružství, nabízí pouště okolo Umm Al Quwain možnosti pro jízdu na čtyřkolkách, sandboarding nebo kempování pod hvězdami. Umm Al Quwain je také známý svým bohatým mořským životem. S takovou škálou aktivit a atrakcí je Umm Al Quwain ideálním místem pro každého, kdo hledá klidnější, ale přesto obohacující dovolenou.

Pearl - Emiráty, Umm Al Quwain, Umm Al Quwain

Tato nabídka (last minute dovolená Spojené arabské emiráty, Umm Al Quwain na 8 dní v termínu 17.3.2024 – 24.3.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Pearl včetně snídaně za 14290 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Spojené arabské emiráty

» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví ve Spojených arabských emirátech
» Důležité kontakty ve Spojených arabských emirátech
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas ve Spojených arabských emirátech
» Fauna ve Spojených arabských emirátech
» Flora ve Spojených arabských emirátech
» Doprava ve Spojených arabských emirátech
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená ve Spojených arabských emirátech
» Spojené arabské emiráty – last minute
» Spojené arabské emiráty – first minute
» Hodnocení hotelů ve Spojených arabských emirátech

— last minute dovolená Spojené arabské emiráty, Umm Al Quwain — | další nabídky od Invia.cz